Wpis z mikrobloga

Moje marzenie: nie puste gorące gdy jest event FameMMA. Ja już tu jestem zbyt długo by się tego doczekać (blisko 15 lat, z tego 12 czekająć na wykop 2.0), ale dziś przekazałem synowi login. Nowe pokolenie za 10-20 lat zobaczy rzeczy, które nam się nie śniły. Działające tagi, pełne gorące, brak rumuna. Nie umiem sobie wyobrazić jakich rzeczy dokona dzięki temu. Jakie osiągnięcia na wykopie zdobędzie.
@RAAAKEZ: nie no, tamta nowa wersja weszła już kawał czasu temu xD kiedyś mirko wyglądało inaczej - i jeżeli chodzi o layout, i jeżeli chodzi o użytkowników pewnych tagów xD
w sumie to wykop jest w ogóle rozwijany? Czy tylko jest w utrzymaniu i jakieś drobne bugi są łatane od lat?
Jedyne zmiany jakie widziałem przez ostatnie lata to obrazek na belce zmienia się jak są święta XD. Raz na rok ktoś z adminów zaplusuje jakiś wpis w gorących i to ich cała aktywność. Nie wiem jak ten portal się trzyma
na początku roku były beta testy


@Gallg: którego roku i jakie testy? Nowego baneru na boże narodzenie?

Serio pytam, na większych portalach tego typu administracja daje fajne update'y z tym nad czym pracują albo co się zmieniło ostatnio. Tutaj od lat brak jakiejkolwiek komunikacji.