Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Już mnie kur... strzela. Jest drukarka HP LJ1102, ktora działała z jednym kompem kilka lat bez zadnych problemów (win10). Ostatnio przestała. W ramach testu podłączyłem do innego kompa, zainstalowane stery - działa super. Zatem ponownie podłączyłem do pierwszego kompa i zaczęła się walka. Odinstalowałem wszystko od hp i próbowałem zainstalować od nowa. Drukarka jest rozpoznawana przez soft, ale w pewnym momencie wyskakuje komunikat, że nie można zainstalować i koniec. Próbowałem różnych wersji sterowników - bez różnicy. W akcie desperacji reinstalacja systemu i nadal ten sam problem. WTF? Jak to ruszyć?

#komputery #windows #drukarki
  • 9
@mgr_rybak: szczerze? reinstalacja systemu będzie najszybsza. Sterowniki HP potrafią tak srać po systemie że nie idzie się tego pozbyć, ewentualnie spróbowałbym zainstalować sterowniki i odinstalować revo uninstallerem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NewEpisode: ale ja już stawiałem system od nowa i nie pomogło. Przed chwilą podłączyłem drukarkę do innego kompa i poszło bez problemów, a tutaj kicha. Nie wiem czy jakiś sterownik innego urządzenia coś miesza? No załamka.
Już z desperacji rozpatruję postawienie systemu na innym kompie, dodanie drukarki i przełożenie dysku do tego felernego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Latinkasweet: wnioski z mojej walki: winne są jakieś aktualizacje (sterowników?) dla konkretnej platformy sprzetowej. Mam w firmie kilka takich samych komputerów (Dell Optiplex) i na nich drukarka nie chce działać (są na bieżąco aktualizowane). Po podłączeniu do różnych laptopów i innych stacjonarek działa bez problemu. Z tym Dellem działa po świeżej instalacji (pendrive utworzony z programu MS), bez aktualizacji systemowych i sprzetowych. Jak tylko zostawię kompa i się zaktualizuje automatycznie to