Wpis z mikrobloga

@msbhv: xDDD
No ja rozumiem miec gorszy okres w zyciu etc. no ale to jaki jest problem, by trzymac to dla siebie i sobie zrobic np. przerwe od tindera?
  • Odpowiedz
@msbhv: To jest takie jakby przegrywowe wołanie o pomoc. Niektóre walnięte różowe z braku atencji tną się lub robią inne niefajne rzeczy zahaczające o próby samobójcze, a spierdoxy piszą/mówią użalające rzeczy w tym samym celu: żeby ktoś poświęcił się i się nimi "zajął", docenił, pokochał etc.
  • Odpowiedz
Z takim podejściem zakładanie konta na portalu randkowym jest największym debilizmem na świecie


@ZjadaczPrzegrywu: no widzisz, a jednak setki różowych robią to samo, pisząc w opisach jakieś gównoteksty typu "jestem chamska, opryskliwa, zołzowata, wredna, ironiczna, jak masz pisać hej, to nie pisz w ogóle, zainteresuj mnie albo daj w lewo"

@msbhv: j.w.
  • Odpowiedz
@Gnojokok:

zaakceptował ją taką jaka jest


To są za duże wymagania, czy o co chodzi? Facet na jej poziomie, czyli ulany, zaniedbany i dzieciaty nie powinien mieć problemu, żeby zaakceptować ją taką, jaka jest. A jeśli nie, to chyba przemocą nikt nikogo do tego nie zmusza. Więc o co chodzi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@msbhv: jak ja go rozumiem. To serio mógłbyć pozytywny ziomek ale po 2 latach ghostingu na tinderze tak się dzieje. Ale już lepiej byłoby dać pusty opis niż "to".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Z takim podejściem zakładanie konta na portalu randkowym jest największym debilizmem na świecie


@ZjadaczPrzegrywu: no widzisz, a jednak setki różowych robią to samo, pisząc w opisach jakieś gównoteksty typu "jestem chamska, opryskliwa, zołzowata, wredna, ironiczna, jak masz pisać hej, to nie pisz w ogóle, zainteresuj mnie albo daj w lewo"


@msbhv: j.w.

@BrockLanders: I ktos mowi, ze to fajne czy chciales sie tylko p-------c w druga
  • Odpowiedz
@asmodeus666:

To są za duże wymagania, czy o co chodzi? Facet na jej poziomie, czyli ulany, zaniedbany i dzieciaty nie powinien mieć problemu, żeby zaakceptować ją taką, jaka jest


Przecież baby z takimi opisami nie szukają facetów na swoim poziomie tzn. zaniedbanych fizycznie, z nałogami, z dzieckiem z poprzedniego związku tylko szukają takiego co będzie dobrze wyglądał, dobrze zarabiał, oddawał jej całą kasę i siedział pod pantoflem jak frajer. To
  • Odpowiedz