Wpis z mikrobloga

Jak to jest powiedzcie mi wykopowi experci od zacnych tagów;

W sumie to polityką się "interesuję" tylko jak mącą w podatkach, żadnych "benefitów" nie pobieram i nie będę pobierał (forever single here), robota na etacie w januszexie.
Najwięcej o debilach z tej czy z tamtej strony dowiadywałem się przez ostatnie lata z wykopu (ʘʘ) bo TV nie oglądam od >20 lat. Myślałem sobie, że bliżej mi do prawicy ale teraz strach nawet zbliżać się do tych onucowych downów ( )

W/g mnie Tusk to ani lepsze ani gorsze zło od tego co mamy teraz, a rząd to mafia... a wszyscy pozostali co psioczą dookoła chcą tylko się dobrać do koryta i tak na prawdę mają #!$%@? na szarego Kowalskiego ¯\
(ツ)_/¯.
Polityka to jedno wielkie szambo od którego chciałbym się trzymać z daleka.

Więc jak ja mam się "utożsamiać" politycznie? I czy muszę/mogę w ogóle z moim podejściem?
Kiedy mam się obrażać - jak ktoś zacznie mnie wyzywać od prawaków czy od lewaków?

#bekazprawakow #bekazlewactwa #polityka #pytanie
  • 2
Kiedy mam się obrażać - jak ktoś zacznie mnie wyzywać od prawaków czy od lewaków?


@Wasz_Pan: Na wypoku bylem wyzywany zarowno od prawakow jak i lewakow. Tak ze tego :P

Jak sie zaczniesz obrazac to bedzie oznaczalo ze jestes takim samym debilem jak ci co im sie wydaje ze cie obraza. Nie ma sensu :)
@Wasz_Pan: Sam fakt że napisałeś o Tusku że ani lepszy ani gorszy niż obecna rządząca Zjednoczona Prawica sprawia że nie warto wdawać się w dyskusję.

Nie było gorszej, bardziej butnej, przesiąkniętej nepotyzmem, zakłamanej, operującą chamską propagandą i nienawiścią, wręcz antypolskiej władzy od odzyskania niezależności po 1989 roku. Nie ma porównania skali go nikogo.