Wpis z mikrobloga

Piękny dom. Teraz widać przepaść między Wiśniewskim a resztą. Pamiętam jak na którymś filmie Friz mówił że nie potrzebuje drogiego samochodu, że już z tego wyrósł i chciał sprzedać Mercedesa żeby kupić coś tańszego. A Tromby? Żyli ponad stan. Już po USA
byl płacz že to wszystko było kosztowne i nima. Cóż no, pieniądz rzecz nabyta ale Friz dál im wszystkim wędkę a nie rybę.
#friz
  • 7
@blue-kejt: wasz gust to jest poniżej wszelkiej krytyki xd szara surowa stodoła z widokiem na przeorane pole, wannę w łazience z hydromasażem lepszą mam nawet ja, plus ten mur trzymetrowy odgradzający beton od trawnika to jedno wielkie XD i ten wąski prostokątny basen, lepszy niż nic i w sumie lepszy do ogarnięcia biorąc pod uwagę że mamy krótkie lato, ale to już adbuster ma dużo lepszy w tej samej strefie klimatycznej
@blue-kejt: nie wiem dlaczego nieprzychylną opinię mylisz z zazdrością. Punktuję chatę która jest moim zdaniem tragiczną szarą betonową bryłą, wykończoną niczym. Dobrych kilka lat temu powstała chwilowa moda na te stodoly, i poważni architekci posiadający gust za gowy się łapali. To naprawdę nie jest jakieś marzenie. Wiadomo, że jakbym miała taką dostać, byłabym pewnie wniebowzięta, ale jakbym miała wydać na takie coś moje wieloletnie #!$%@? i kupę siana, to dziękuję, ale