Wpis z mikrobloga

@ItowerYOUUU: Na forach broni córki jak lew a na tych swoich patostreamach twierdzi że to jego pasierbica na boku w sensie że Jaszczur ma rogi. Choć równie dobrze mógł to wymyślić tak jak dwóch synów raz podaje takie imiona innym razem jeszcze inne. Gdyby nie chciał jej robić obciachu to by się nie krzyczał niech żyje Łukaszenka.
@ItowerYOUUU: Na córkę czerwoni są wkurzeni bo jak zagrała w filmie to była ich zdaniem za ładna na Polkę czy jakoś tak.
Raczej niespełniony zawodowo aktor wypluty przez to środowisko. On się wciela w rolę zagazowanego mundurowca ze związku jaszczurczego przy okazji połączył wychwalanie komuny z nazistowskimi piosenkami.
Koleguje się z takimi znawcami patriotami co uważali że za PRL było za mało komuny.
To jest taki typowy agent do zadań specjalnych
@Skorvez_957_: dzięki za takie wyczerpujące wyjaśnienie tematu. Nie widziałem że miał w swojej "karierze" fragmenty gdzie krytykował fjutina. Myślałem że od poczatku był ruska onuca. Poszukam starszych nagrań, może coś znajdę wiecej tym temacie
@ItowerYOUUU: Na początku przestrzegał się przed mówieniem o nim jako prorosyjski (przed tym że Putin nas obroni ale to było w czasie kiedy miało przyjechać Amerykańskie wojsko i obawiano się wojny a także prowokacji ze strony jednych i drugich).
To było dawno większość z tego nie pamiętam a i większość starych filmów przepadło. Tych nowych gniotów nie chce mi się oglądać nie licząc shotów.
Kiedyś udzielał się sporo na innych kanałach
@Skorvez_957_: hmmm ciekwwe co mówisz o tych Anglikach np. Z podobną narracja spotkałem się u Brauna gdzie obwiniał on np brytoli o wywołanie powstania styczniowego w Polsce, wiele innych złych rzeczy które wydarzyły się Polsce również im przypisywał. Wielka Brytania od dawna była wrogiem ruskich i wcale mnie nie dziwi że Braun jako ruska onuca mówi również tym językiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ItowerYOUUU: Tak, większość niecnych uczynki Rosji w dowolnej inkarnacji przenoszą na Waspów albo Niemców. Rosja jedynie potępiana jest w kontekście PRL'u no i że komuna ale jakoś tych analiz jest za mało. Praktycznie mało który dokonuje tam poważnych analiz. Są za to proste spiskowe wyjaśnienia i pisanie nowej historii.
Rozumiem krytykę Niemiec w kontekście relacji historycznych czy Anglii w kontekście ataku Cromwella na IRP czy kolonializmu. Generalnie chodzi o to że