Wpis z mikrobloga

Czy istnieje na tym protalu większy rak niż @little_muffin?
Laska w każdym temacie musi wtrącić swoje trzy grosze powielając przy tym każdy głupi i szkodliwy mit. Teraz wymyśliła, że kobieta, która przy skrajnej otyłości ma duży biust nie schudnie nim nie dokona redukcji jego rozmiaru (chyba nie trzeba mówić jakie ryzyko niesie taka oepracja przy jej wadze). A jadła pewnie z 1700kcal, tylko przytyła do dwustu kilo, bo duże piersi nie pozwalały jej ćwiczyć XD
#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #rakcontent
F1A2Z3A4 - Czy istnieje na tym protalu większy rak niż @little_muffin?
Laska w każdy...

źródło: comment_1657974564S1fGeGLdb1G2o8igQptOxo.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@77023: To swoją drogą, ale fikoł, ze nie można zredukować z 150 do 145kg, bo biust przeszkadza w intensywnych treningach to już jakiś wyższy level abstrakcji XD
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: widzę, że cię dupka rozbolała. Pewnie jesteś brzydki, nikt cię nie chce i jak zwykle musisz się na kimś wyżyć, na kimś w twoim mniemaniu mniej atrakcyjnym. Ja jestem pewna, że ta laska pomimo swojej choroby sobie kogoś znajdzie. Ty za to jesteś wewnętrznie obrzydliwym człowiekiem i nigdy cię nikt nie pokocha.
  • Odpowiedz
Duże piersi przeszkadzają nawet w chodzeniu?


@RyouNarushima: muszę Ci powiedzieć, że tak, bieganie całkowicie odpada. Jak byłam z 10kg grubsza i biust mi też urósł to sport był masakrą - stanik nawet dopasowany uwiera, nawet sportowy gówno daje, masz na sobie dwie ciężkie piłki które biegają z tobą - podskakujesz, one podskakuja, przewracasz się np. do świecy, biust cię dusi xD siedzisz - biust ci cały czas ciąży, ciężko się
  • Odpowiedz
widzę, że cię dupka rozbolała. Pewnie jesteś brzydki, nikt cię nie chce i jak zwykle musisz się na kimś wyżyć, na kimś w twoim mniemaniu mniej atrakcyjnym.


@little_muffin: tłusta buło.
Weź się wreszcie za siebie, bo tłuszcz tobie mózg zlasował
  • Odpowiedz
@little_muffin: Zdradzę ci tajemnicę. Im mniejszy poziom tkanki tłuszczowej tym mniejszy biust. Do tego większość kobiet nic nie trenuje, ma słabe mięśnie, a potem płacze, że cycki przeszkadzają. Zobacz sobie jakie cycki mają strongmeni i jakoś im to nie przeszkadza w treningu. Schudnij, a nie szukasz wymówek na wykopie.
  • Odpowiedz
Zdradzę ci tajemnicę. Im mniejszy poziom tkanki tłuszczowej tym mniejszy biust.


@RyouNarushima: zdadzę ci tajemnicę, kobiety mają różne rozmiary biustów, jedne mają rozmiar A60, a inne G60. ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do wzmocnienia mięśni to cały czas to podkreślałam w poprzednim wątku do którego OP nawiązuje. Tam go logika zawiodła, więc musiał swoje żale wylać tutaj drugi raz. P.S: u strongmenów cycki to 100% mięśnie,
  • Odpowiedz
  • 1
@RyouNarushima: Tylko dla baby 150kg to brak treningu jest najmniejszym problemem. Tu po prostu trzeba ciąć kcal, czego @little_muffin totalnie nie pojmuje. Gdyby tak rzetelnie przeprowadzić badania dorosłych ludzi z wagą w normalnych przedziałach to szybko by się okazało, że większość z nich nic intensywnie nie ćwiczy, lub są to treningi typu 2h tygodniowo bez specjalnego forsowania się. No ale wiadomo, tutaj mamy dziewczynę lekką jak piórko, której w
  • Odpowiedz
  • 0
@little_muffin: Czyli w artykule nie podano informacji, że to lekarze nie chcą przeprowadzić takiej operacji nim ona nie schudnie? Wiesz, że nie trzeba się ruszać żeby zmniejszyć wagę, zwłaszcza przy takich liczbach? Do wykopowego eksperta littlemuffin nie dociera, że tyje się od jedzenia, a nie obcierania biustu przy bieganiu? Że lekarze znający przypadek są mądrzejsi w tym temacie od littlemuffin?
  • Odpowiedz
Znasz kobietę co ma G60 przy 20% tkanki tłuszczowej?


@RyouNarushima: tak, specjalnie napisałam taki rozmiar miseczki - 60 oznacza 60 cm pod biustem tzn. bardzo wąska talia. O to się rozchodzi - można być szczupłym, a dalej mieć duży biust, można być grubym i nie mieć biustu.
Wszystko kwestia figury, proporcji itd. to indywidualne.

Podaj wagę, wzrost i poziom
  • Odpowiedz
@little_muffin: Nie wierzę zbytnio w twoją wagę po tym jakiś bronisz grubasów i jakie wymówki wymyślasz. Trenują ludzie niepełnosprawni bez rąk, nóg albo z chorobami genetycznymi, ale polka nie może trenować bo ma cycki. Zastanów się co promujesz i pozdrawiam.
  • Odpowiedz