Wpis z mikrobloga

@r3pr3z3nt
Konserwy:
- jaranie się Kukizem
- jaranie się Max kolonko
- jaranie się Putinem
- jaranie się Faragem
- jaranie się bolsonaro
- jaranie się PiSem w 2015 i 2020
- nazywanie PiSu lewakami jak już przestają ich lubić

Za dużo tego, żeby wszystkie fakapy i idiotyzmy wypokowych konserw tutaj wypisać.

Neuropa zawsze była mniej lub bardziej konsekwentna w swoich poglądach. Konserwy natomiast zachowują się jak dzikie prosięw klatce, bez wyższych
bardzo mi przykro,


@zapomnialemhaslo: Rozumiem, że jako reprezentant zjebo-lewicy już się zwiktymizowałeś, ale jedyną kompromitacją tutaj jest synek prezydenta USA i jego sukcesy polityczne. #!$%@?, crack, wyrzucanie załadowanej broni do śmietnika pod szkołą... Ale ty będziesz go bronić, bo to jeden z czerwonych. Gdyby miał krew na rękach, mówiłbyś że to ketchup, bo interesy partii stawiasz ponad prawdę. Taki wasz obraz, neuropki.

Neuropa zawsze była mniej lub bardziej konsekwentna w swoich
@zapomnialemhaslo: Ale to nie ty decydujesz co jest na zdjęciach i czy powinni go zamknąć, podobnie jak ja nie decyduję. Prawo znaczy dla mnie wiele i dlatego chciałbym, żeby był potraktowany tak jak każda inna osoba w podobnej sytuacji - żeby prokuratura wszczęła śledztwo, tak jak zrobiłaby w przypadku mnie, czy ciebie. Ale nie zrobią tego, bo wiedzą, że pójdzie siedzieć, a w USA więzienia są dla biednych.
@zapomnialemhaslo: Zdajesz sobie sprawę z tego, że to, że Hunter nie siedzi jest jednym z głównych tematów w USA? Naprawdę wydaje ci się, że to ja nakręcam jakąś aferę? Kto zrobił ten teledysk? Przecież to jest typowa afera z dziećmi polityków - bachorami ponad prawem. To samo tam, to samo w PL. Ale nie pozwolą sobie na to politycznie, bo wiadomo jakie byłyby reperkusje dla tatusia. Tak samo jak pamiętniki córki
Nie mam lewackiego reddita, ale cieszy mnie, że to i tam główny temat. Jak wszędzie, gdzie mogą mówić...

Tak się kończy rozmowa z tolerancyjnym neuropkiem - jeśli nie wyznajesz jedynych słusznych poglądów i potrafisz to uargumentować, muszą cię ocenzurować :)

#neuropa - Słabi ludzie o słabych poglądach.