Wpis z mikrobloga

Jak byłem małym chłopcem i miałem jakieś 5-6 lat to będąc na działce u dziadka brałem od niego z warsztatu młotek i szedłem w okolice płotu gdzie było pełno robali pic rel i je zabijałem. Pamiętam, że miałem frajdę z tego. Lubiłem ubijać zwłaszcza te co były złączone po 2 czyli gdy miały ruchanko. Czasami też chodząc po polu zbierałem biedronki do pojemniczka, a potem je topiłem lub mając w kubeczku wodę widząc biedronkę topiłem ją. Ale na pocieszenie powiem, że bardzo lubię kotki i pieski.
Felixu - Jak byłem małym chłopcem i miałem jakieś 5-6 lat to będąc na działce u dziad...

źródło: comment_1657934525WQPFvGqaSXeX7KR7FYUhk8.jpg

Pobierz
  • 18
Ach tak tylko, taki satyryczno-peryferialny żarcik w stylu czarnego humoru z wykopu. Zacząłeś tutaj temat znęcania się nad zwierzętami i zaraz będiesz miał za kolege Kacperka B. XDD
@Felixu: ja lubiłem wrzucać stonki ziemniaczane do ogniska, wtedy tak fajnie skwierczały. Albo wyrywać muchom skrzydełka i nóżki i zostawiać tors, albo wyrywać im same skrzydła, albo nabijać żywcem na wykałaczkę i obsmażać nad palnikiem w kuchni
@Felixu: To nie jest przypadkiem czerwiec,robak z ktorego robili bordowy barwnik i za kase ktora Kazik odbudowal Polske? Teraz wiadomo dlaczego taka chvjnia w Polsce jak wszystko spaliles . Znalazl sie Mad King Burn Them All jepany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felixu: To nie jest przypadkiem czerwiec,robak z ktorego robili bordowy barwnik i za kase ktora Kazik odbudowal Polske? Teraz wiadomo dlaczego taka chvjnia w Polsce jak wszystko spaliles . Znalazl sie Mad King Burn Them All jepany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Yacoshe: to jest tamwajarz
@Davidozz ton w jakim "wspominacie" swoje "zabawy" wskazuje raczej na brak skruchy z tego co robiliście.
Takie zachowania nie są akceptowalne w jakimkolwiek wieku. Rozumiem, że dziecko znęca się nad zwierzętami, bo nie ma jeszcze wykształconej empatii ale rolą rodzica jest wskazanie że to co dziecko robi jest złe.