Wpis z mikrobloga

jak żyją i funkcjonują ludzie po 30
kiedy młodość i prime time i peak życia już minęły i it's all downhill from here
czy ktokolwiek próbuje się wtedy jeszcze rozwijać i cokolwiek robić ze swoim życiem (po co? skąd motywacja do tego?) czy zostaje już tylko smutna wegetacja
przeraża mnie ta perspektywa ._.

#pytanie #kiciochpyta #wykop30plus #wykop30club #starosc #rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis
Chodtok - jak żyją i funkcjonują ludzie po 30
kiedy młodość i prime time i peak życi...

źródło: comment_16578958753JCTJ2c1idTWgyFxGbV6cY.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Chodtok wszystko zależy od psychiki. Z niektórymi ludźmi z roczników 85-93 totalnie nie umiem rozmawiać bo to totalne stare dziady. Nawet moja babcia lvl 75 ma więcej radości z życia czy ikry niż te typy pierd#lace non stop o: kredytach/ remoncie/ kaszjadach/ utargach w korpo. Serio. Więc to od ciebie zależy jaką drogę obierzesz
  • Odpowiedz
@Chodtok:

Ja lvl 36, a czuję się dalej jakbym miał 16. Mam więcej siły i kondycji niż kiedy miałem 18. Myślę co prawda trochę wolniej, ale precyzyjniej. Tylko stare kontuzje czasem bolą jak obciążę za bardzo organizm.
Mój ojciec dzięki zachowaniu aktywności fizycznej zaczął się starzeć ruchowo dopiero po 70 po wypadku, który unieruchomił go na kilka tygodni.
  • Odpowiedz
@Chodtok no bez obrazy ale to nie wiek jest tutaj problemem a dana osoba
Oczywiście że w wieku 30 lat można iść na studia i balować z 20 latkami
Długo studiowałem i parę takich osób się przewinęło
Znałem swego czasu faceta 45lat który poszedł na studia 4 letnie inżynierskie i mieszkał w akademiku
  • Odpowiedz