Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #lisu #bluearchive #yuuka #anime #pixiv p

#!$%@? kocham to "Zrób mi logo, bo potrafisz Photoshopa, a nie będę płacił 500 zł komuś obcemu. Wymyśl coś (za darmo)..."

#!$%@? tam, że są studia z obszaru projektowania i designu. #!$%@? tam, że są całe grube książki poświęcone projektowaniu logo. #!$%@? tam, że ludzie poświęcają pół życia na projektowaniu samych logo. #!$%@? tam, że zachowanie proporcji, symetrii i struktury to ciężki temat rzeka. #!$%@? tam, że się nawet Photoshopa do tego nie używa. #!$%@? tam, że ceny są z jakiegoś powodu takie... Przecież to takie proste zrobić dobre/poprawne logo ( _)
BlackReven - #randomanimeshit #lisu #bluearchive #yuuka #anime #pixiv p

#!$%@? koc...

źródło: comment_1657891725A44jxGH6ukHkLtDKDT3MTx.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@BlackReven: Dawno temu oduczyłem się robić coś za darmo, polecam tę drogę.
Odsiejesz masę pseudo znajomych, którzy znają Cię tylko dlatego bo coś od Ciebie chcą, od tych którzy chcą spędzać z Tobą czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajne są reakcje tych pseudo znajomych jak im krzyczysz cenę która #!$%@? ich z laczków, polecam nawet dla samej reakcji... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit:
  • Odpowiedz
@WebsterBolek: @Azur88: @JustKebab: Nawet mnie nie #!$%@? jeszcze bardziej xDDD

A najlepsze jest to, bo przecież "potrafię rysować", więc wszystkie zagadnienia z grafiki komputerowej nie są mi obce xDDDD

Tak jak #!$%@? człowiek ściągnie antywirusa, zrobi updejty i już wszyscy traktują jak człowieka IBM, który na wszystkim się zna (°°
  • Odpowiedz
@BlackReven: Ja tylko dlatego, że studiuję kierunek powiązany z IT to przez rok byłem męczony przez rodzinę pytaniami w stylu:
- a jaki laptop najlepszy
- a jak złożyć kompa
- a jaki telefon kupić
- jak sprawić, żeby internet działa lepiej
itp
  • Odpowiedz
@Nadaje_z_piwnicy: Bardzo ładne Panie Areczku, ale nazwa firmy powinna być w pierwszym sześciokącie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pani Anetka nauczyła mnie jedynie dodawać w tych tabelkach nazywających się na ex...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JustKebab: Przy czym oczekiwali ode mnie natychmiastowej odpowiedzi jakbym znał wszystkie najlepsze modele we wszystkich przedziałach cenowych xD

Na szczęście dzięki temu, że potrafię odmawiać i często nie odbieram telefonów to wszyscy już się ode mnie odczepili xD

  • Odpowiedz
@JustKebab: A weź odmów, bo nie potrafisz/nie znasz się. To zaraz się okazuje, że jesteś leniem śmierdzącym, nic przecież innego nie masz do roboty i innym robisz za darmo, a tylko jemu nie chcesz ( _)
  • Odpowiedz
@BlackReven: #!$%@?, skąd to znam.
Jeszcze pretensje mięli jak im nie pomogłem, bo faktycznie nie miałem czasu, lub człowiek się #!$%@? czuł lub zwyczajnie nie miał chęci.

Ja #!$%@?ę, obrażali się, jakbym im matkę obraził... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BlackReven: Dlatego sam zrobiłem sobie logo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A, że lubię ukrywać przeciwieństwa w jednym obiekcie to całkiem mi fajnie wyszło. Ludzie myślą, że to aniołek, a bardziej jej do mitologicznego potwora świetnie wpisującego się w profil firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krole: Wiesz robienie sam dla siebie =/= robienie dla innych. Ty wiesz mniej więcej co Tobie się podoba i git, a kto pracował z klientem ten z cyrku się nie śmieje ( _)
  • Odpowiedz