Wpis z mikrobloga

akcja, dramatyzm, zwroty akji, brak logiki, brak porzadnej fabuly, brak porzadnego aktorstwa, brak dobrych dialogow, brak obrej scenografi, kostiumow itp (ci ludzie wygladaja jakby specjalne kostiumy nosili, a podobno swiat odd 14 lat jest zniszczony, nie mowiac o fryzurach itp). A no i jeszcze niesmiertelna bohaterka (moze jest wytlumaczenie, na to ze skacze z kilku metrow, upada i sprintuje sobie ot tak, albo cos nia rzuca o samochod a ona bez problemu sie trzyma xd) i wpychanie ideologi.

Kolejne duze rozczarowanie po Halo (po co oni tykaja te uniwersa bez zadnego pomyslu na realizacje), a cos takiego jak Raised by Wolves moze nie otrzymac kolejnych sezonow, bo luzie nie potrafia myslec i placza ze nie rozumieja jak intryga przerasta "Palpatin zyje, musimy go zabic w ciagu X godzin bo inaczeej wszysccy zginimy" jak z ksiazeczki dla przedszkolaka

#residentevil #scifi #seriale
  • 3
@NewBlueSky: obejrzane. No faktycznie szalu nie ma. na plus nawiazanie do gier(znajdz cos by otworzyc cos co otwiera cos). Przelkniete w jeden wieczor, szkoda czasu.nastolatkowy klimat,fabula(zenada)glowny zly(zapomnialem nazwiska, ten co di6e sam klonowal) jest czarny. Ale to skurat fajny plotwist zeby nie bylo za latwo się domyslic. Ogolnie nie polecam. Takie 5/10
glowny zly(zapomnialem nazwiska, ten co di6e sam klonowal) jest czarny.


@Zbieracz_kapiszonuf: nie wiem po co sie do tego #!$%@?. Fakt, ze jest duzo ideologii i specjalnie dobrali ale nie powiedzialbym ze bezwzglednie zle pasuje, po prostu #!$%@? ze probowali zrobic z niego Weskera, ktory juz jest ustalony. Jako doktorek wypadł neturalnie. Jako Wesker wypadł słabo.

edit; nawet mógł byc Weskerem [bo to tylko nazwa] gdyby mial inna stylistyke i podkreslic ze
@NewBlueSky: 5/10 bo obejrzalem i jakos mnie nie odepchnelo specjalnie (czyli takie sobie) co prawda mialem wieksze oczekiwania bo lubie to uniwersum sle to w koncu netflix wiec wyszlo jak wyszlo
. Do obiadu moze byc.gorsze rzeczy widzialem
Nie mam nic przeciwko temu, ze Wesker byl czarny, moze to zle wyrazilem. To akurat im wyszlo bo nikt sie tego nie spodziewal