Wpis z mikrobloga

@adamadamadam22: Sam nie mam bo moja pralka jakos sie nie chce popsuc. le nastepna to na 100% bedzie pralkosuszarka.
Z kilkoma mialem doczynienia 9czeste delegacje i zakwaterowanie w roznych miejscach) i sobie chwale.
Znajomi maja boscha i nie narzekaja. Tez z niej czasem korzystam (jak oni sa na urlopie a ja wtedy mieszkam z pieselem) i jest spoko. Troche lipa bo jak samo pranie traw 1,5h to pranie+suszenie potrafi trwac 4h.
@adamadamadam22: posiadam pralko-suszarke w jednym i NIE polecam. O ile sama pralka jest super, to suszarka bez pompy ciepla to porazka po calosci - bez wymiany powietrza, pranie "smierdzi" po suszeniu - do tego trzeba uwazac co sie suszy, bo np. skarpetki z elastyna moga sie skurczyc. Wole juz suszyc na sznurku pare godzin, ale zeby nie smierdzialo takim specyficznym zapachem pralko-suszarkowym.
@adamadamadam22: AEG L9WBC61B lub Electrolux EW9W161BC, bo to jest tak naprawdę to samo urządzenie. Somsiady mają od kilku lat i są zadowoleni, brat kupił nie tak dawno i też zadowolony. Ma pompę ciepła i jakieś te inne niezbędne bajery. Jedynie trzeba filterek czyścić co drugie pranie, ale to trwa 10 sekund, a dostęp banalny (od przodu, 1 guzik)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adamadamadam22: mamy pralko szuszarke i oddzielna szuszarka to był "downgrade" mocny. Komfort nastawienia prania wiecxorem i wyciągania wysuszonego np rano jest nie do przecenienia.

Mam pralko szuszarke iq500 Siemensa. Gdyby była za mała to bym kupił dwie takie zamiast osobnych urządzeń.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adamadamadam22: moja nie ma ma żadnego filterka. Ma program płukania siebie z fusów. Nastawiamy moze raz na tydzień zimne płukanie raz na dwa gorące 90 stopni.

Mam od 2017 roku. Od 2018 pracuje z dzieckiem od 2021 z dwoma więc codziennie pierze.