Wpis z mikrobloga

Szukam KONCENTRATU, analogicznego do DNB od Inawery, który wzmacnia popielniczkowy /papierosowy posmak tytoniówek
(https://www.e-zapalisz.pl/7ml-dnb-flavour-tobacco-e-aromat.html) tylko, że ja szukam takiego, co dodaje OWOCOWY posmak tytoniówce. Istnieje takie coś?
Ps. I co do DNB, jest jeszcze podobny taki koncentrat? Jestem z niego b. zadowolony, ale z chęcią spróbuję innego, zawsze moze być lepiej
_______________________________________________
Trolle,, itp. lecą DO KOSZA, także nie wysilajcie się, bo ja PYK! I NIE MA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomocnym, merytorycznym SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!

#epapierosy #liquidy #vape
  • 8
@tyronedidnothingwrong: wiem, myślałem o tym, ale owocowka jednak musi odstać chyba te 2 tyg? Zaś koncentrat Inawery już po 24 h działa, a po 3 dniach jest ideolo (przynajmniej tak ja go odbieram)
Dzieki za rade, Ty jeden zawsze zrozumiesz o co mi chodzi. Reszta kurzy te czyste owocówki i chyba nie kuma. Nadal uwielbiam czyste tytoniówki, zwłaszcza "cygarowe", ale takiego jabłka z tyxem bym sobie czasem zakurzył, tak dla odmiany,
@grondir: przejrzyj sobie tytoniówki od maiart, Artur miał kilka z owocami (Blue Smokey, seria dragon).
Generalnie czyste owocówki wcale dużo czasu nie potrzebują i sporo nieźle smakuje od razu, a tylko niektóre potrzebują około tygodnia.
Możesz też popatrzeć na te NETy o których pisaliśmy kiedyś - słowa klucz Dreamods Tobacco Organic.
@tyronedidnothingwrong: ok, tak zrobię.
Zreszta o owocowkach, ktore sie nie gryzą z tyxem, to w sumie tez poczytam sam, i zobaczymy, czy mi podejdą, jak zrobię / kupię.
Ta z jablkiem od go bears byla moja pierwsza tytoniowka, wiec nie wiem jak podejdzie mi to teraz, bo na ten moment jaram czyste, dobre, (acz high end to to nie jest ale mi mega smakują) premixy cygarowe, zrobilem tez kilka aromatow papierosowych.