Wpis z mikrobloga

Ciekawiło mnie jak wygląda to wysyłanie pieniędzy laskom na twitchu aż trafiłem na ten filmik ( _) https://www.youtube.com/watch?v=JcU-7eUVVTY
Widziałem dawno na wykopie jakieś baseniary, ale ona tutaj wygląda całkiem zwyczajnie i nie robi dosłownie NIC poza gapieniem się w monitor, a spermiarze ścigają się między sobą kto wyśle jej więcej kasy. Dla mnie to jest niepojęte. Ciekawe czy ja bym dostał od społeczeństwa wsparcie gdybym znalazł się w potrzebie i potrzebował trochę pieniędzy na jakąś protezę itp. domyślam się, że nie bardzo. Tutaj dziewczyna dostała pewnie koło 10k w ciągu kilkunastu minut za nic. Niektórzy muszą robić na to pewnie pół roku w januszeksie. Ja wysiadam, to jest chore. Mi się zdarzyło wpłacić jakimś mirkom i mirabelkom na leczenie, nie wyobrażam sobie wysłania kasy komuś kto jest w pełni zdrowy i może sam zapracować. #gownowpis #przegryw #twitch #oswiadczenie
wypoksmieszneobrazki - Ciekawiło mnie jak wygląda to wysyłanie pieniędzy laskom na tw...

źródło: comment_1657825963mEXqiuuFvKyDnF22oaWwuo.jpg

Pobierz
  • 8
@wypok_smieszne_obrazki: Wytłumaczę ci jak działa ten mechanizm bo widziałem na tagu wiele podobnych postów.
Jeżeli ktoś w wolnym czasie ogląda dupki na twitchu to jest bardzo prawdopodobne, że jego życie prywatne nie istnieje zarabia jakieś tam pieniądze i nie ma na co ich wydawać. Uzależnia się emocjonalnie od takiej strimerki a, że prawdopodobnie nie ma za wielkiego doświadczenia z płcią przeciwną więc zaczyna zabiegać o atencje takiej dziewczyny. Wysyła jej donejty