Wpis z mikrobloga

@koin: wyrzucam sobie, że trzeba było w podstawówce nie śmiać się z harcerzy, tylko do nich dołączyć, to bym sobie teraz jakiś elegancki namiot przy jeziorze maltańskim obcykała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vinca: na rynku mieszkaniowym jest jakis dramat. Szukalam mieszkania, nie wytrzymalam ze swoja psycha wiecej niz 4 dni. Buraki nie wlasciciele, janusze biznesu, nieprzyjemni w #!$%@?, kaucje #!$%@? po 3 koła w gore, malo mieszkan, oferta dodana w nocy rano jest juz zajeta (°°
Nie wiem co tu sie odjaniepawlilo, poddalam sie, zostaje w starym lokum xD
Ps. Czesto babcine mieszkania
@Michalinaaa: moja sytuacja z wczoraj: typ umówił na tą samą godzinę 10 osób do oglądania kawalerki 20m2! Wszyscy widać po twarzach #!$%@? równo jak przyszlam, a on wyjechał z tekstem "haha no proszę państwa trochę głupio wyszło, ze tyle osob na jedną godzinę, ALE WIEDZĄ PAŃSTWO JAK WYGLADA TERAZ RYNEK. To umowmy sie, ze kto pierwszy krzyknie, ze chce mieszkanie i da mi kaucje w gotówce (o czym wgl nie bylo
@vinca: powodzonka Ci życzę, my mieliśmy taką sytuację: babka zapomniala dac znac jaki jest termin na ogladanie mieszkania ("dam znac w przyszłym tyg.") ehe xD i sie prosiliśmy a potem "prosze dac znac czy je chcecie to ja pozniej zdecyduje kto je dostanie" jak #!$%@? jakis casting xD i oczywiscie jej nie bylo w mieszkaniu tylko lokatorka oprowadzala, napisala w ogloszeniu ze jest parking a potem "no w sumje to nje