Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Odpaliłem po dłuższej przerwie, zaciekawiło mnie jakieś powiadomienie z gry

Stan #monsterslayer można określić cytatem "Widzisz Wąski? Urwałeś kurze złote jaja"
Gra z takim potencjałem, można było nawet robić za niską kwotę dodatkowe misję i przygody, zawsze to lepsze od subskrypcji Pay to Play tak jak teraz. Ta gra jeszcze śmie nazywać się RPG wedle opisu xD
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gandalf_Rudy: nie, ale obecny system walki z potworami sprawia, że możesz pokonać tylko 63 pospolite potwory, wszystkie rzadkie (które wcale takie rzadkie takie nie są) jak i legendarne (vice versa w 2 dni 5 zabiłem) są tak wykokszone i nie balansowane, że nie da się ich pokonać bez eliksirów i olei co w połączeniu ze zmianami w alchemii sprawia, że musisz albo grindować na pełen etat albo płacić by w ogóle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gandalf_Rudy: to też bo żadne RPG z tego, już pomijam to jak skrzywdzili zbroje mantikory bo zamiast cośkolwiek z alchemii to tylko pasek kryta ładuje się każdym atakiem
@Campell: powinni zrobic rollback i przywrocenie backupa, albo nawet reset wszystkich kont i przywrocic kupione zloto i pakiety. Tak jakby zrobili no man's sky i zresetowali gre po naprawieniu glownych problemow, to by blyo fajnie