Wpis z mikrobloga

@PomocnikBob: albo gdyby oskarek nie napalil sie na gruby temat i nie zrobil materialu na #!$%@? na szybko z dużym ryzykiem.

Mysle ze ten Leksiu w przeciwienstwie do Oskarka ponosił sensowne ryzyko, korzystal z tindera, apki ktora do tego sluzy i ktora podobno wymaga 18 lat aby z niej korzystac. Oskarek jako medium do naglosnienia tej sprawy podszedl do tematu nierzetelnie i bardziej sie podniecil faktami ze jedna dziewczyna moze miec
@NewBlueSky: Mordo, może jak zarzucasz komuś robienie materiałów na #!$%@? to się upewnij że sam potem nie #!$%@? głupot z dupy co ?( ͡° ͜ʖ ͡°) Leksiu pisał też do dziewczyn na IG a nie tylko na tinderze, i dziewczyna miała mieć 14 lat a miała 15 od jakiś 2 miesięcy. 14 lat jest granicą prawną co nie oznacza że moralnie jest to w porządku i normalne
Leksiu pisał też do dziewczyn na IG a nie tylko na tinderze,


@kalopsia: Korzystales kiedykolwiek z Tindera? Połowa albo wiecej dziewczyn ma tam ig w opisie i zaprasza na instagram xD

mieć 14 lat a miała 15 od jakiś 2 miesięcy. 14 lat jest granicą prawną co nie oznacza że moralnie jest to w porządku i normalne że 23 letni facet pisze i wysyła takie foty 15 latce


@kalopsia: moralnosc
@kalopsia: Ale mordo, ta 15 latka wyglądała na jakieś 20 i to ona napisała pierwsza do niego. Wymienili kilka zdań i to ona pierwsza wysyłała jakieś zdjęcia o zabarwnieniu seksualnym i wątpliwie moralne propozycje pokroju wysłania nudesow za pieniądze wychodziły od niej. Leksiu gdy dowiedział się że ma 15 lat uciął z nią kontakt, zazwyczaj pytał o wiek, w tym wypadku mylnie założył na podstawie jej wyglądu, że to osoba pełnoletnia.
@NewBlueSky: Okej, zwracam honor, myślałem że podstawówkę skończyłeś chociaż ale widzę że jeszcze walczysz. Jak podrośniesz to zrozumiesz kilka rzeczy, chociażby to że nauczyciel wysyłający swojej uczennicy zdjęcia jak się trzyma za #!$%@? jest obrzydliwy. Poza tym znowu, #!$%@? od rzeczy, Leksiu sam przecież w screenie sie przyznał że nie spytał o wiek a zwykle pyta- jakby wchodził na ig poprzez Tindera to chyba się nie musiał pytać bo tam jest
Jak podrośniesz to zrozumiesz kilka rzeczy, chociażby to że nauczyciel wysyłający swojej uczennicy zdjęcia jak się trzyma za #!$%@? jest obrzydliwy. Poza tym znowu, #!$%@? od rzeczy, Leksiu sam przecież w screenie sie przyznał że nie spytał o wiek a zwykle pyta- jakby wchodził na ig poprzez Tindera to chyba się nie musiał pytać bo tam jest wiek wypisany co mordo ?


@kalopsia: ale to jest inna sytuacja. Gramy w wymyslanie
@DEJW88: Może i wyglądać na 50 lat, Leksiu tworzył family friendly content, 90% jego obserwujących pewnie jest nieletnia i jego #!$%@? obowiązkiem jest się upewnić że jak komuś wysyła to co wysłał to ta osoba jest pełnoletnia. Sam Leksiu się przyznał że jego zachowanie też było #!$%@? i się go wstydzi.

Rozumiem że chłopa nie można skreślać w stu procentach i nie jest on kompletnym zwyrolem ale ja osobiście mam problem
@kalopsia: Wardęga wielokrotnie mówił, że jego zachowanie było obrzydliwe, po prostu sprostował manipulacje Konopa i przedstawił fakty, które zmieniły postrzeganie sytuacji.
Okey, mógł o ten wiek zapytać, zachował się lekkomyslnie, jednak ma prawo on prowadzić z pelnoletnimi dziewczynami rozmowy, w których ewidentnie sygnalizuje ze chciałby po prostu z nimi uprawiać seks, co jest gorsze, prowadzenie takich rozmów, czy wyciąganie ich na światło dzienne, w filmie w którym sugerujesz, że ta osoba
@DEJW88: zignoruj tego typa, odkleilu mu sie, tworzy jakies projekcje w swojej glowie:

Fakty sa takie:
- wczesniej byla konserwacja (nie wiemy jaka)
- nie pamietam juz jakie byly okolicznosci ale zalozmy ze byly podane czy ona faktycznie byla z tindera czy instagrama i w jaki sposob on zaczal z nia "relacje" [albo ona z nim]
- ostatecznie typ poczul ze moze wyslac fiuta w gaciach [w gaciach] i to zrobil
@NewBlueSky:

"ona chyba go zablokowala albo powiedziala mu o wieku i go zablokowala czy cos takiego i poszla do konopa xD"

Wydaję mi się, że to on dowiedziawszy się ile ona ma lat ją albo zablokował, albo najpierw ją zaczął ignorować i później zablokował, albo ona gdy ten zaczął nie odpisywać na jej wiadomości w odwecie go zablokowała i z premedytacją próbowała go oczernić. Druga możliwość jest chyba tą prawdziwą, lecz
@DEJW88: no teraz to gdybanie, do tego #!$%@? wiadomo kto klamal a kto nie (leksiu, dziewczyna, konop, wardega) - kazdemu z tej grupy mozna zarzucic manipulacje, niektore juz zostaly udowodnione. Teraz musimy czekac kilka lat na zakonczenie sprawy sadowej/jakas spowiedz leksia i podsumowanie dramy gdzie w koncu ktos przedstawi spojne informacje.

W kazdym razie to co zrobil konop jest nieporownywanie bardziej szkodliwe niz to co zrobil grubas przy okolicznosciach ktore znamy.
@DEJW88: nie no jak miał czas słać #!$%@?, ale nie miał czasu spytać o wiek, dopóki laska sama się nie wysprzęgliła, to nie ma tematu XD

Jak go mogła szantażować, skoro ją zablokował po informacji o wieku? W ogóle powiedziała mu, że ile ma lat? 15 czy 14? Zwyrol mówi, że 15, ale jaki miałoby to sens, skoro oskarkowi powiedziała, że miała 14. Na to wszystko nie widzieliśmy żadnych screenów, prawda?
@krucjo2202: ooo, tragedia, wysłał zdjęcie penisa w bieliźnie, no co za zbok, zwyrol, oblech!!! Do więzienia z nim!
To, że Leksiu ja zablokował/urwał kontakt dowiedziawszy ile ma lat jest od początku znanym faktem, nie wierzenie w go, jest jak nie wierzenie w pandemię koronawirusa, bo sam na koronawirusa nie zachorowaleś.

Czyli wysłanie penisa w bieliźnie, będąc w mylnym przekonaniu, że dziewczyna która sama go podjudzała do takiego czynu jest osobą pełnoletnią,
@DEJW88: ok, gdzie znajdę screeny, w których ona go podjudza do wysłania nudesów? Poważnie pytam, może nie wiem.

Mamy screen, gdzie ona do niego pisze, a on ją zlewa, ale nie widać co jest wyżej. Więc ponownie pytam, skoro chronologia była taka, że ona podaje wiek, a on ją od razu blokuje, to jak to możliwe, że ona go jeszcze szantażowała? Była mowa o zablokowaniu, ale załóżmy, że jej nie zablokował,
@krucjo2202: Nie mam 100% pewności, że ona go podjudzala, po prostu pamiętam, że ta kwestia się przewijała w tej dramie, ale nie mam pewności, że na 100%, może coś źle zapamiętałem. Ale jest w takim razie jakiś dowód, że Leksiu od tak sobie wysłał tego softa?

To, że ja zablokował mówił Leksiu, chyba potwierdzał Wardęga, ktory widział ss ich rozmów.
@DEJW88: okej. Nie ma żadnego dowodu, który by pokazywał w jakim kontekście on wysłał swoje zdjęcie. Nie była pokazywana konwersacja przed ani po.

To ciekawe, bo też kojarzę, że była mowa o zablokowaniu, a nie tylko zignorowaniu. Główna kwestia jest taka, że dowodów nie widzieliśmy.

Żebyśmy się dobrze zrozumieli, ja nie uważam, że małolata jest bez winy albo oskarek. Ale #!$%@? mnie takie wybielanie, czekanie na jego wielki powrót i robienie