Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@11262: Przecież nadplaca się kapitał a nie odsetki. Na wzrost wiboru tez jest rada, wystarczy nadpłacić kredyt i cyk ratka zmniejszona ;) Także sytuacja win-win bo domek już stoi i mam spokój a ty dalej narzekaj do ucha mamie ;)
  • Odpowiedz
@11262: teraz jest 7. To jak ci przy 10 zrobi się rata x2? Zresztą przez te 8 nadpłat wyrównasz sobie wzrost wiboru. Rata spadnie przez nadpłaty tak więc nawet jak wibor skoczy to rata nie skoczy tak bardzo.
  • Odpowiedz