Wpis z mikrobloga

WYBORCY PISU TO WAZONY DO KWADRATU I JEŻELI BĘDĄ ZDYCHAĆ ZIMĄ, TO SAMI SĄ SOBIE WINNI
I udowodnię to matematycznie:
- 500+ funkcjonuje od kwietnia 2016
- dla uproszczenia załóżmy, że jednak od 2017
- od 2017 do 2022 minęło 5 lat (5 * 12 = 60 msc)
- w tym czasie na dzieciaka przypadło 30 000 złotych
- załóżmy orientacyjnie, że 15 000 poszło na narkotyki i alkohol, to nadal zostaje 15k
Koszt ocieplenia małego domu: od około 10k do 20k
Nie liczę nawet ile jest gospodarstw wielopokoleniowych gdzie babka z dziadem też żyją razem z nimi i dostają swoje 13 i 14 emerytury, które uzupełniłyby "te brakujące" tysiące.

Kiedyś czułem współczucie do uboższych i potrzebujących. Emeryci i dzieci wcześniej powodowali u mnie współczucie i chęć pomocy. Od okolic 2020 - pluję na dzieciorobów i staruchów gdziekolwiek jestem. Biednym nie pomagam, bo nikt nie pomoże mi. Staruchów nie wspieram, bo oni nie wspierają mnie.
A każdy kto przepił socjal zasługuje jedynie na to, żeby z powodów odmrożenia mu ręce amputowali w szpitalu.

Nie zrobiono nic w celach transformacji energetycznej.
Polskie czarne złoto na którym według rządzących śpimy jest nieosiągalne w #pgg bo sklep online otwarty jedynie we wtorki i czwartki, a możliwość kupienia palety węgla jest praktycznie niemożliwe bez odświeżania co 0,5 nanosekundy.
Mam nadzieję, że w tym roku zima przyqrwi i będzie tydzień-dwa-trzy ze średnimi temperaturami poniżej -20 stopni.

Nie mam empatii? Prawda. Nie mam. Nie mam bo nikt nie ma dla mnie empatii. Po co mam dawać ją ludziom, którzy mają mnie w dupie

No ale, #mimowszystkoduda co nie?
#bekazpisu
  • 8
Koszt ocieplenia małego domu: od około 10k do 20k


@niochland: nie w tym uniwersum. Może w 2012. Aktualnie jesteśmy ze wspólnotą (śląsk) na etapie dopinania ocieplenia kamienicy (2 piętra + strych). Łącznie jakieś 800m^2, styropian szary 15cm (żadna wełna, bo za drogo), wychodzi 177k. A ty chcesz mały dom za 20k zrobić xDDD