Wpis z mikrobloga

Przyszedł czas na wymianę i wydechu w moim #motocykle chińskie gówno #benelli Leoncino Trail . Podoba mi się ten Arrow Pro Race, prosty w stronę klasycznego stożka ( ͡ ͜ʖ ͡). Co do brzmienia - na razie 1 testowa jazda i z db killerem słychać delikatną dodatkową basową nutę (ale bez jakiejś diametralnej różnicy).

Coś tak czuję, że za jakiś czas skończy się i na całym dolocie od Arrowa dla lepszego brzmienia ale nadal z homologacją drogową ECE (òóˇ)
persona-dafta - Przyszedł czas na wymianę i wydechu w moim #motocykle chińskie gówno ...

źródło: comment_16577296720ckuTbm8RPX46PsgztXANz.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: ktoś to kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°) ,dobry sprzęt za tą kasę ,mało pali coś koło 3 l/100 , a i rozbuja się do 145 km, przelotowe 120km/h nie stanowi problemu wystarczy . Mogę śmiało polecić . W Polsce takie pojemności są olewane bo trzeba mieć prawo jazdy ,a jak się ma prawo jazdy kat a, to każdy kupuje 600 ,a ja wręcz takiego szukałem,lekki zwinny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mazeltow-rebbe: ile masz wzrostu? Jak ten ekranik się sprawdza bo właśnie czytałem że to on sprawia najwięcej problemów. Gdzie go serwisujesz? Liczyłem że cfmoto pokaże jakiegoś ADV na bazie tego Nk, chętnie sam bym kupił jakby go wycenili podobnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: mam 180cm pozycja w czasie jazdy jest spoko ,Moto jest gabarytów zontesa nie jest małe jak 125 widać różnicę ,ekranik jest ok bo co tam ma się zepsuć ,chyba jak się cegłówką podklepie, serwis lokalny ,tam gdzie kupiłem, zresztą to zwykły chińczyk części zamienne od benelli ,zongshena,itp .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass:Cfmoto to quady i większość części elektryki jest zamienna , filtr oleju razem z powietrzem koszt 50 zł ,w razie awarii takiej powaznej (jak wyświetlacz,komp wtrysku,cylinder itp) części dostępne w przeciągu 4 dni od dystrybutora na Polskę , to mój 3 nowy chińczyk jest naprawdę b.dobrej jakości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: porównywalne do Japończyków,miałem gsxf 650, wykonanie takie same ,co w przyszłości to nie wiadomo ale doświadczenie pokazuje że te sprzętu chodzą bezproblemowo.to popularne Moto w Turcji i tam ziomki dokręcają do 80 tys bez remontowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mazeltow-rebbe: mnie nie przekonuj, sam użytkuje chinole od 2011 :) obecnie mam Rometa Adv400. Ale jak rozważałem motocykl na ten sezon to właśnie to cfmoto się pokazało w bardzo katolickiej cenie, trochę się cykałem że do tego gratów nie dostanę nigdzie. Myślałem że znikną ze sklepów po jednym sezonie a tu nadal są, i cfmoto coraz więcej maszyn pcha na nasz rynek. Ekraniki po prostu przestają działać albo jakieś zwiechy łapią,
Kick_Ass - @mazeltow-rebbe: mnie nie przekonuj, sam użytkuje chinole od 2011 :) obecn...

źródło: comment_1657866201VH5Km92EhoNeg1zS5BzSrC.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@persona-dafta: wibry nie ma ,ale czuć że to singiel,nic nie drży,Suzuki miało gorzej.a romet to maszynka zacna.mam też rometa zone-t 125 gania od 7 lat bez awaryjnie.ekranikowi nic nie jest, może ta awarie już weliminowali w nowszych modelach
@persona-dafta: jak szukałem 125ki do nauki to trafiłem właśnie na brand benelli - nieznany mi wcześniej
obejrzałem chyba wszystkie recenzje w angielsko i polskojęzycznym youtube i zastanawiałem się między leoncino 125 a bn125. Wybór padł na ten drugi po obejrzeniu w salonie. Mają tam od razu serwis. Mam go 3ci miesiąc jakoś więc nie powiem nic o awaryjności. Póki co jestem bardzo zadowolony, jazda po mieście jest doskonała. Na krajówkach wiadomo,