Wpis z mikrobloga

@Nowakovsky: Tak serio to o co ja mam mieć ból dupy niby? Po prostu ostrzegam w miarę możliwości ludzi przed robieniem interesów z oszustem tak samo jakbym ostrzegał ludzi przez wdepnięciem w gówno.
Tak jak pisałem wcześniej, poczytaj może trochę książek to i wyobraźnia i słownictwo będzie lepsze bo nie potrafisz używać słów zgodnie z ich przeznaczeniem a i historyjki wychodzą słabiutkie.
@Nowakovsky: Memów też używać nie potrafisz, ale obstawiam że tutaj winne są właśnie problemy językowe, więc żadna nowość. Może zamiast oszukiwać ludzi wysyłając im słowniki, kilka z nich byś przeczytał.
@Nowakovsky: Nie, miałbym to totalnie w dupie a na moje pytanie i tak nie odpowiedziałeś. Podoba mi się też to jak za każdym razem zacierasz ślady, pisząc jak to masz ubaw ale po minucie usuwasz wpis. Czasami nawet nie zdążyłem ich zobaczyć, bo usuwałeś je tak szybko xD
@Nowakovsky: No i dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie, standardowe zagrywki standardowego oszusta.
Czyli jednak sprawa w sądzie jakaś była? Ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Usuwając, jednak poświęcasz mi więcej czasu bo piszesz, po czym poświęcasz czas żeby to jeszcze usunąć a ja nawet nie jestem w stanie tego zobaczyć, bo taki obsrany wszystko usuwasz xD
@Nowakovsky: Bycie konfidentem jest zdecydowanie lepsze, niż bycie oszustem :)
Moje zdanie niby wartości nie ma, ale jednak trochę dupa boli że ktoś czuwa i nie jesteś w stanie robić wałów tak jak wcześniej nie? Zdjęcia procesorów i ramów czekają, puste paczki do paczkomatu też ( ͡° ͜ʖ ͡°)