Wpis z mikrobloga

krossowy rower do 3,5k PLN. Jeżdżenie po mieście i po parku oraz raz na jakiś czas trasa do 70km. Macie jakieś propozycje? Kompletnie się nie znam na rowerach.
#rower
  • 18
@sipcabej: giant roam 3, martin muirwoods czy dsx -- niestety giant i dsx ciut ponad budżet.
mnie jest to mistrzostwo ale masz juz przynajmniej rowery dość współczesne (czyli napędy 2x/1x czy brak amortyzatora)
@Krystian19922:
kolego - prądnica jest fajna ale ma kilka wad - po pierwsze opory - po drugie cena - po trzecie lampy pod prądnice też niekoniecznie musza być tym czego szukasz.
Podobnie z bagażnikiem - rzecz niewątpliwe fajna ale nie każdemu potrzebna bo nawet przewożenie owej bluzy można zorganizować inaczej,
@bibsz: opory większe może są może nie, nie odczuwam tego, a choćby nawet profit jest większy z posiadania niż z braku. A mówi to właściciel lumintop b01 (praktycznie przestałem jej używać).

ale nie każdemu potrzebna


@bibsz: bo pewnie nie wie że to must have.

Żeby nie robić offtopa. Polecam Elops 900 z decathlon, ale to nie cross, ale miejsko-trekkingowy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sipcabej: nie pytaj się tych zjebow tylko przejedz się do sklepu rowerowego, pedalarze są #!$%@? gorsi niż userzy z elektrody, #!$%@? ego i brak rozumu - nikt nie podał Ci żadnej sensownej odpowiedzi. W sklepie sobie usiądziesz, pojeździsz i dopasujesz co chcesz a tych #!$%@? frustratów w obcisłych spodenkach co im jaja gniotą omijaj z daleka
@sipcabej kupiłem Marine San Rafael DS2 za 3k plus z 700 zł za dodatki. Widelec ma możliwość blokady skoku i jest to mega sprawa. Będę przerabiał żeby mieć to na przycisku na kierownicy ale fabrycznie też jest spoko. Osiągami spokojnie dotrzymuje tempa gravelom. Jest dużo miejsca na duperele jak widać na zdjęciu. Duża torba pod rama weszła bez problemu ale ostatecznie kupiłem zwykły trójkąt bo więcej mi nie potrzeba. Dołożyłem lemondki między
Pobierz Amaru - @sipcabej kupiłem Marine San Rafael DS2 za 3k plus z 700 zł za dodatki. Widel...
źródło: comment_1657643336FA3uNmrea7x7NOdxnd4J9x.jpg