Wpis z mikrobloga

@lebort: @kam3o: bo to zrzutka na drona nie na coś co anony z internetu twierdzą , że się bardziej przyda wpłacają tam pieniądze ludzie którzy chcą żeby uzbierać na drona nie na skarpety nie na żywność nie na himarsa tylko na Tb2

Jakie to jest żałosne jak ktoś pod jakąś zbiórką zesrywa się o to jak te pieniądze wydać

Na się pomaga też wrzucacie posty pod zbiórką dla chorego dzieciaka
@Aquamen:

Jakie to jest żałosne jak ktoś pod jakąś zbiórką zesrywa się o to jak te pieniądze wydać


Ale każdy ma prawo sie wypowiedzieć, to zbiórka przychodzi na wykop, a nie wykop na zbiórkę.

Co to za dyktowanie o czym można, a o czym nie można pisać!?

uważacie należy zmienić mu terapię sami wydalibyście te pieniądze inaczej a zbiórka jest bezsensowna?


Nie raz tak bylo, że jakis wykopek udowadniał, że zbiórka
@DanyDwaBanany:

Ale każdy ma prawo sie wypowiedzieć, to zbiórka przychodzi na wykop, a nie wykop na zbiórkę.


Co to za dyktowanie o czym można, a o czym nie można pisać!?

Widzę kolejny inteligent, możesz sobie pisać co chcesz tylko zostaje jeszcze kwestia tego co piszesz i gdzie i czy przypadkiem nie piszesz bzdur podpartych logiką na chłopski rozum

Potem możesz mieć pretensje do opa, że usunął twój wpis jasne że możesz
@Aquamen: Ogólnie to mogą zbierać nawet na jednorożca wojennego, spoko ich sprawa. Ja tylko napisałem że targetem zbiórki nie powinny być osoby prywatne, 12mln to jest jedno wielkie nic, Ukraincy potrzebowali haubic? spoko, UE/LL kupiło im 54 Polskie Kraby (co prawda dostawa nie jest natychmiastowa), no ale widocznie nie było problemu. Gdyby Ukraińcy potrzebowali TB2 to UE/USA kupiło by pewnie dla nich cały pakiet (lub sami by sobie kupili), z tym
@kam3o:

Liczy się dla Ciebie dobro armii Ukraińskiej? To nie baw się w jakieś zbiórki twierdząc że chcesz im pomóc tylko wyślij im hajs, oni chyba wiedzą najlepiej czego potrzebują.


Właśnie porównałeś zakupy z funduszu europejskiego do oddolnej cywilnej inicjatywy logicznie xd
Właśnie porównałeś zakupy z funduszu europejskiego do oddolnej cywilnej inicjatywy logicznie xd


@Aquamen: No dokładnie tak zrobiłem, dlatego że "oddolna cywilna inicjatywa" powinna raczej zajmować się tym czego nie kupi fundusz europejski (bo nie będzie bawił się w drobniaki), ale spoko, zbierajcie na co chcecie.
@lebort:

mamy nie ostrzegać ludzi przed scamem?


Ale wiesz, że zbiórka na tego tb2 to nie skam i była nagłaśniana przez wszystkie stacje tv a ty właśnie zarzucasz komuś próbę oszustwa?
@DanyDwaBanany: dalej drązysz próbę oszustwa, polecam zgłosić zawiadomienie do prokuratury jeśli masz jakieś przesłanki bo w tej chwili ślesz tylko oszczerstwa w stronę człowieka który robi zbiórkę
@Aquamen podejrzewam że to oszustwo. Nie podejrzewałem tego od poczatku jednak reakcja gościa co to wrzucił na wykop wydaje się to popierać. Każdy kto interesuje się tematem wie że bayraktary teraz to dla Ukrainy żadna pomoc. Powinna to wiedzieć zwlaszcza osoba która chce wziąć odpowiedzialność za miliony złotych zeby użyć swoich kontaktów do zakupu broni dla Ukrainy. Natomiast są bardzo medialne, a więc łatwo je wykorzystać do oszustwa. Dlatego podejrzewam że to