Wpis z mikrobloga

Jakim bydlakiem trzeba być zeby w rocznice potwornych mordów na najsłabszych dzieciach, gdzie banderowcy scigali sie w swoim bestialstwie, zrobic z pamiecia naszych rodakow cos takiego.
W normalnym cywilizowanym państwie bylby juz prokurator.
Aż mnie zastanawia czy tego nie zglosic do odpowiednich organów. Jeszcze bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu co za element siedzi na tagu #ukraina
Nie mam watpliwosci ze ci sami beda za 2 miesiace dehumanizowac innych ludzi za brak 6stej dawki eliksiru, bulwersujac sie ze nie pozamykano ich jeszcze w obozach odosobnienia...
Czesc i Pamięć ofiarom Wołynia. Nie zapomnimy nigdy o potwornosciach ktore mialy tam miejsce.
Pobierz przeor22 - Jakim bydlakiem trzeba być zeby w rocznice potwornych mordów na najsłabszy...
źródło: comment_16575736149XqkZfEHiMYd0tNnmQ1W4Q.jpg
  • 18
@przeor22: czego się spodziewasz po ukrainiarzach? Jeszcze trolli rozumiem, #!$%@? państwo, zero perspektyw, w Polsce najgorsza robota za pisiont groszy na godzinę. Nagle mają możliwość zarobienia 100 hrywienek dziennie i jeszcze darmową zupę zjedzą na dworcu xD
A taki ukrainiarz? Historia nieważna, slava ukraini bo przecież żołnierze wyklęci zabijali więcej i brutalniej!!!! Niemcy dbają o swoje interesy? Zdrajcy!!! XD