Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Krótki poradnik o tym jak poderwać #p0lka
Powszechnie znana jest skłonność p0lek do osób o ciemniejszej karnacji skóry.
Podszedłem do tych dziewczyn we #wroclaw i spytałem się czy jeśli wymażę się brązową pastą do butów to też będą się tak się we mnie wpatrywać i ze mną rozmawiać
ODPOWIEDZIAŁY TAK
Wymazanie się brązową pastą do butów skutecznie rozwiąże twoje problemy w relacjach z kobietami!

#przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill #zwiazki #tinder
Pobierz chemikorganik - Krótki poradnik o tym jak poderwać #p0lka 
Powszechnie znana jest skł...
źródło: comment_1657562956jvoB1EK8YKNCT9LRKMSWV5.jpg
  • 18
@CalderX: ach ten murzyn, mial w sobie to cos, murzynt maja w sobie tyle luzu, patrz na te kocie ruchy. A polak? Polak to nudziarz za to mokebe ktory przylecial na tydzien wakacji pieknie mowi patrzac mi w oczy "ja cie kochac". Kolezanki beda zazdroscic ze dalam dupy kolesiowi podobnemu do tych popularly z filmow I muzyki I bede powielac mit wspanialej wyjatkowosci ciemnej karnacji zeby mi zazdroscily
@pakujmandzur: Od kiedy badania naukowe są mitem? No niestety, duży #!$%@? robi robotę, a czarnoskórzy dominują na tym polu. Moje #!$%@? nic nie zmieni, bo i tak część kobiet na czarnych nie leci, a polskie size queeny i tak będą skakały na dicku jak im się będzie podobało.


@CalderX: no i większa wytrzymałość fizyczna, długotrwałość stosunku i mocne bolcowanie. Królowie sawanny dominują białych w każdym sporcie którym się interesują.
Pobierz knur3000 - > @pakujmandzur: Od kiedy badania naukowe są mitem? No niestety, duży #!$%...
źródło: comment_1657576075Uq5HPoC34olt5XREhshbuX.jpg