Wpis z mikrobloga

Teraz latem często jest tak, że idę sobie na spacer i widzę innego samca zbliżającego się traktem z naprzeciwka. Szybka ocena sytuacji: rzut okiem na krocze. Ten jeden moment wystarczy, aby stwierdzić czy samiec jest zagrożeniem. Penis u mężczyzny jest jak poroże u jelenia. Jeśli widzę odpowiednio zarysowane przyrodzenie zwracam się uprzejmie do mężczyzny:

- Natura - mówię ze stoickim spokojem
- Natura - odpowiada

I już wiem, że mam do czynienia z prawdziwym dżentelmenem, bratem w męskim hormonie płciowym, a nie nędzną wywłoką i podróbką męskości z mikrusem. Sam jak byłem kiedyś w Bieszczadach to widziałem, że starzy górale postępowali w podobny sposób. Niezawodna metoda. To zupełnie normalne. Natura.

#przegryw #heheszki #takaprawda #turystyka #natura #dickpill #bulge #bulgegame #penis #bieszczady
Danzinger - Teraz latem często jest tak, że idę sobie na spacer i widzę innego samca ...

źródło: comment_1657561815ubfZ9Ys5nxifvApXDFJvc2.jpg

Pobierz
  • 7
@Danzinger: Bardzo słuszne spostrzeżenie. Słowo "natura" to niejako skojarzenie z kryptonimami i szyframi. Dzięki niemu właściciele wielkich kutangensów mogą się rozpoznawać, porozumiewać i dogadywać w przestrzeni publicznej jak to robią agenci wywiadu i tajne służby. Ja osobiście w taki sposób nawiązałem kilka takich kontaktów i potem wspólnie przy piwku podśmiewaliśmy się z posiadaczy mikrusów. Ten wpis jest ważny, plusuję.