Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedawno skończyłem studia. Od dawna #niesmialosc #fobiaspoleczna #nerwica obecnie czuje jakąś taką pustke i ścisk w środku, spięcie. Nie wiem co dalej mam robić, martwie sie przyszłością, łapie doły. W dodatku zerowe życie towarzyskie i nigdy nie miałem dziewczyny, ale nawet jakbym miał okazje to raczej nie miałbym chęci tego podtrzymywać, chociaż chce sie kogoś mieć, eh. Niby nie wyglądam źle, ale wewnątrz nic mi się nie chce. Jak zacząć mieć motywacje itd?
#pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cc0f96c1aeabaedad9a7ed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8
@qscc no ogólnie sport aktywuje w mózgu endorfiny lepiej się człowiek czuje. A jak się lepiej czuje to zaczyna robić się bardziej pewny siebie. Przecież wystarczy że ktoś ma nadwagę i schudnie to samoocena zaraz rośnie.
1a6e1 9r33n: Jakbym słyszał o sobie anon. Jakbym słyszał o sobie a w sumie źle skończyłem... Coś takiego jak "motywacja" - przynajmniej na zawołanie to chyba nie istnieje,po prostu trzeba działać. "Motywacja" ? Nie wiem,nie słyszałem.Ale żeby działać to trzeba mieć powód do tego działania.

Wiem jak to brzmi,ale im więcej będziesz czekać i się wahać tym będzie gorzej i tym większą szansę masz się tak zdołować że w końcu cię