Wpis z mikrobloga

Hey,

Jako że ostatnio nabyłem rower i wszedłem trochę w ten temat to jestem ciekaw czy polecicie mi jakieś fajne kanały n YT związane z rowerową tematyką zarówno polsko jaki anglojęzyczne? Tematycznie najbardziej mnie interesuje enduroMTB i sprawy techniczne w rowerach ale chętnie zobaczę jakieś jakieś daily vlog, jestem otwarty na inne kategorie.

Jak na razie oglądam:
-Dirt It More ( i kilka innych osób z tej ekipy)
-SzajBajk
-MikroPrzygody
-Romek Kwasny
-Trail Bike PL
-Enduro Sztambuch

Z góry dziękuję

#rower #youtube #mtb #enduromtb
  • 18
@jin-kazama:
SzajBajka to szukaj tylko jak coś będziesz miał przeserwisować.
Jego filmów i inicjatywach, ściganiu czy filozofii nawet nie uruchamiaj.

Ja polecam jak przedmówcy: GMBN, Michał Topór i Unbroken Reed.

Dodatkowo:
- Szosowo bikeshow.cc (fajne filmy, dobrze zrobione, ciekawe nie tylko dla szosowców).
- Enduro to: Rémy Métailler
- Nate Hills
- BKXC
SzajBajka to szukaj tylko jak coś będziesz miał przeserwisować.


@kobrys13: no ja bym się wstrzymał też z tym, składał ostatnio jakieś rowery i używał smaru miedzianego do łączeń aluminium ze stalą, poza tym często popełnia różne błędy więc ja bym bardziej poszukał kogoś kto się lepiej zna na serwisie
no ja bym się wstrzymał też z tym, składał ostatnio jakieś rowery i używał smaru miedzianego do łączeń aluminium ze stalą, poza tym często popełnia różne błędy więc ja bym bardziej poszukał kogoś kto się lepiej zna na serwisie


@bezloginumordko: unbroken reed ma jeszcze za małą bazę filmów ale jego filmy to jest top notch
Z polskich to endurofina - kanał o dość małym zasięgu. aczkolwiek odkąd zacząć wciskać do relacji te swoją laske to trochę odpuściłem.