Wpis z mikrobloga

@Mariusz_G: Pompa wody się poddała po ostatnim chlapaniu w błocie. Możliwe, że dołożyło się zrobienie ~200km autostradą zanim cokolwiek w środku przemyłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już w drodze nowa, i pewnie z końcem tygodnia będzie poogarniane.
  • Odpowiedz
Nie wiem chłopaki jak się zapatrujecie na pokazywanie twarzy i rejestracji na tubie. Na razie film mam niepubliczny, prześle Wam linka w prywatnych wiadomościach.
  • Odpowiedz