Wpis z mikrobloga

@leniuchowanie: No wlasnie szpeci. Nie mowię aby wszystko wygladało jak chatka z gówna i ze słomą… ale jednak Zakopane przynajmniej do pewnego stopnia dbało o własny krajobraz, klimat. Nawet taka biedronka jest fajnie ukryta i nie robi takiej ciapacko-tureckiej żenady jak ta knajpa ze świecidełek.

Tamten obiekt tam zwyczajnie NIE PASUJE.
Czyste_Buty - @leniuchowanie: No wlasnie szpeci. Nie mowię aby wszystko wygladało jak...

źródło: comment_16574437642psGjcSng1jciOS9bPiycl.jpg

Pobierz
@Czyste_Buty: Tobie nie musi sie podobać, podoba się nastoletnim Julkom które chodza tam ze swoimi starszymi sponsorami albo ciapakami cykajac fotki i atencjując sie luksusem. Ty stoisz na zewnątrz i tylko oglądasz.
@Canova: Ja sobie siedzę w sympatycznym hotelu, bez zbędnego brokatowego gówna.
Gdybym chciał, to bym sobie tam siedział, ale nie wchodzę tam, bo dla mnie to wieśniackie. Ogólnie to bawią mnie ludzie którzy chodzą w takie miejsce, serio. Wiadomo, kazdy lubi coś innego, ale jedziesz w góry nie po to aby oglądac jakis plastikowo brokatowo świecidełkowy kał XD a jednak! Są ludzie dla których popisówka ważniejsza…
Czyste_Buty - @Canova: Ja sobie siedzę w sympatycznym hotelu, bez zbędnego brokatoweg...

źródło: comment_16574844650eghnU1cJidrUaOZxEQFzs.jpg

Pobierz