Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Master_of_Bukkake: Sprawdzałem już dawno temu. Sąsiad zomowiec ()
A takiego gra super sąsiada do rany przyłóż co i paczkę odbierze , i złodzieja z piwnicy przegoni i pożyczy dobrego dnia jak się przypadkiem raz na 2 miesiące spotkamy.

Teraz już go karze zdrowie i ledwo chodzi, bo jest coraz grubszy i słabszy.
@Master_of_Bukkake: Mam dość rzadkie nazwisko i po wpisaniu znalazłem jakieś 3 osoby z regionu w którym dość dużo mojej rodziny mieszka. Czym się różni seria Materiały operacyjne od osobowych? I co oznacza 1.Teczka personalna tajnego współpracownika 2. Akta personalne pracownik cywilny UB 3.Akta personalne funkcjonariusz SB?
@Amir7: 1. Teczka personalna TW - zazwyczaj pierwszy tom (czasem jedyny) dokumentujący współpracę danej osoby jako Osobowe Źródło Informacji. Jeśli znalazłes takie akta, znaczy to ni mniej ni więcej że dana osoba została zarejestrowana przez aparat bezpieczeństwa państwa jako oni
2. Akta personalne pracownika cywilnego UB - akta osobowe osoby nie będącej funkcjonariuszem UB. Byli to lekarze, sprzątaczki, konserwatorzy itd.
3. Akta personalne funkcjonariusza SB - akta osobowe osoby będącej funkcjonariuszem