Wpis z mikrobloga

Kupiłem głośnik z Huaweia i kurcze... Zabrzmi to jak kryptoreklama ale jako już osoba której blisko do 30ki jestem mega zdumiony technologią jak poszła do przodu. O ile rozumiem rozwój komputerów bo tam wydajność idzie dzięki miniaturyzacji tak... Tu jestem ultra zdumiony jak to możliwe że ten sprzęt tak działa. Kosztuje dosłownie grosze, a brzmi naprawdę fajnie, jest niezauważalnym małym gówienkiem ale jednocześnie daje bass który czuć w innym pokoju. Do standardowego mieszkania jest nawet za głośny, dźwięk jest czysty i klarowny i wręcz to niemożliwe że wydobywa się z tak małego urządzenia. Gdy przypomnę sobie jeszcze stary sprzęt audio za dzieciaka to wydaje mi się że to wręcz niemożliwe że ten głosnik tak działa. Kurczę przecież mamy tu membrane wielkości większej membrany w słuchawkach a mimo tego potrafi ona zejść tak nisko że bas wręcz czujemy i jest na tyle głośno że w całym mieszkaniu muzyka jest słyszalna a nawet rzekłbym że na połowie mocy jest za głośny. Myślę że gdyby człowiekowi powiedzieć 30 lat temu że za 2 dniówki sprzątaczki będzie mógł kupić taki sprzęt i on będzie tak działać to powiedziałby ci że jesteś nienormalny.

Mimo że jestem młody tak nie wyobrażam sobie jaki będziemy mieli sprzęt za 20 lat. I jasne wiem że brzmi słabo przy profesjonalnym sprzęcie ale umówmy się... Mówimy o sprzęcie za grosze który ma brzmieć przyjemnie i brzmi naprawdę fajnie

#audio #glosniki #huawei #audiovoodoo
comamtuwpisac - Kupiłem głośnik z Huaweia i kurcze... Zabrzmi to jak kryptoreklama al...

źródło: comment_1657410719p5VH8SWwE0cw7VEeZ6B4Rp.jpg

Pobierz
  • 10