Wpis z mikrobloga

@Analne_Dildo: Chodzi o sam fakt, że Konon mówi to co mu się na daną chwilę opłaca. DPS byłby najlepszym wyjściem dla niego i jego sąsiadów. Niestety, byłaby to najgorsza opcja dla ludzi pracujących i mieszkających w DPSie, do którego by ten grubas trafił.
  • Odpowiedz
@Pshemeck No więc czemu Wójcik z Knyszynem tego mu nie powiedzieli? Aaa no bo by nie nagrali takiego filmu wtedy tylko by ich Knur pogonił za bramkę a nie powiedział to co chcieli by powiedział xD
  • Odpowiedz
@Analne_Dildo: Wójcik nic mu nie powie, bo go tam nie ma. Co do Knyszona to nie wiem czy akurat on chciałby umieszczenia Knura w DPS, tego nie słyszałem ani nie czytałem z jego strony. Ta cała pomoc Dławka to jest kpina w biały dzień.
  • Odpowiedz
@Analne_Dildo: Nie wiem czemu mu tego nie mówią, i szczerze mam to głęboko w dupie. Knur to zły człowiek, Dławek i pies tak samo. Im szybciej to uniwersum się skończy, tym lepiej dla aktorów.
  • Odpowiedz
@olgierdano_peto_gaszano: Nie mówie że to dobry człowiek, ale jak dzięki temu skończy się uniwersum to mi to pasuje. Konon skończy nadawać i będzie git. Reszta się wykruszy, bo nie będą mieli już na czym zarabiać. Oni tam wszyscy są odklejeni.
  • Odpowiedz