Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o 5 rano skończyłem oglądać DB Super. Oglądałem kiedy wychodziło, ale tylko do sagi Future Trunks.
Pomyślałem, że czas nadrobić.
Mam takie guilty pleasure przy oglądaniu seriali, nawet jeśli nie jestem na bieżąco, że lubię po każdym odcinku czytać "Episode Discussion" na reddit.
Strasznie podoba mi się, że ludzie nie oszukują się przy oglądaniu tego. Trochę jak z naszym Walaszkiem i #kapitanbomba.
DB skończył się na Z, reszta to tylko i wyłącznie fan service, i o to chodzi - by choć przez chwilę poczuć się znowu jak dziecko.
Fabuła jest idiotyczna, kreska bardzo nierówna (choć było kilka naprawdę świetnie narysowanych scen, zwłaszcza im bliżej finału), wiadomo że nasi wygrają, wiadomo że będzie jeszcze jedna i jeszcze silniejsza forma, po czym główny zły znajdzie jeszcze silniejszą od silnej formę, i wtedy Goku wejdzie na jeszcze wyższy poziom.
Ale i tak bawiłem się świetnie i nie mogłem przestać oglądać.
Ah, no i klasycznie już chyba - tak samo jak najlepsza transformacja przypada na najgorszą formę, SS3, tak ciężko będzie dla mnie przebić(nie tylko dragobollom, ale ogólnie w świecie seriali/filmów/anime) totalną monumentalność motywu muzycznego przy Ultra Instinct i to jaki hype we mnie wywołuje. Nawet wyobrażając sobie go teraz w głowie czuję ciarki BatChest.
Nie mogę się doczekać nowego sezonu, chociaż liczę, że nie będą powtarzać Broly tak jak powtarzali BoG i R'F w serialu.
Chcę po raz kolejny dostać to samo, byleby wyglądało jak druga połowa DB S, a nie pierwsza.

Przy okazji pytanie, bo nie chce mi się do tego wracać:
Jak dobrze pamiętam to na początku był turniej pomiędzy U6 i U7, prawda? Czy w nim Goku nie wszedł chociaż na chwilę w UI walcząc z Hitem? Dałbym sobie rękę uciąć, że już wtedy przedstawiono coś związanego z tą formą, ale w anime nie było to w żaden sposób wspomniane.

#dragonball #dragonballsuper #anime #film #seriale
Paranoija - Dzisiaj o 5 rano skończyłem oglądać DB Super. Oglądałem kiedy wychodziło,...

źródło: comment_1657369477mQvr9vKe3Xll7FJylNWNuI.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Paranoija: Goku podczas turnieju U6 vs U7 miał SSJ Blue Kaioken. To też był fanservice, ale podczas premiery były emocje jak przy pierwszym kaiokenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janushek: W tysiącach najbardziej plusowanych komentarzy na reddit naprawdę nie widać żadnego bóldupienia(jeśli chodzi o sagę ToP).

@mirindo: Ahh, coś namieszałem widocznie. W końcu to już ładnych parę lat.
  • Odpowiedz