Wpis z mikrobloga

Umowa podpisana, dzisiaj chciałem jechać na złom po części ale niestety złomu już pozamykane, czekam jeszcze na odpowiedź z OLX, a jak nie to podjadę chociaż po termostat z obudową i zmontuje układ chłodzenia dzisiaj. Zobaczymy czy cos z tego będzie. Ogólnie porozmawiałem z właścicielem poprzednim i to miała być rajdowa, jest short shifter, kierownica, obniżone i utwardzone zawieszenie, zakonserwowane od dołu, była klatka ale sprzedał l, mnie zakup tego auta wyszedł ostatecznie 127zl (1l gorzoły)
#sejoryla
#auto #fiat #seicento #motoryzacja #remontujzwykopem #samochody #tuning #remont #naprawa #gruz
przodowyryl - Umowa podpisana, dzisiaj chciałem jechać na złom po części ale niestety...

źródło: comment_1657362636YCTR05IQ1MLZwuhBaHjKKM.jpg

Pobierz
  • 5
@EndriuGolara: jednak niby OC jest
Ogólnie to poległem, nie potrafię podłączyć układu chłodzenia bo zostały mi 3 węże z którymi nie wiem co zrobić xD i nie przypomina to tego jak na necie to wygląda

Opiszę problem może ktoś się odezwie
Z nagrzewnicy wychodzi wąż i trójnik się z tego robi, z którego wychodzi 1 cienki wąż i jeden gruby. Z kolei z góry zbiorniczka wychodzi cienki wąż i też nie
przodowyryl - @EndriuGolara: jednak niby OC jest
Ogólnie to poległem, nie potrafię p...

źródło: comment_1657383392XYfxjPxQxkaploYMGEqrva.jpg

Pobierz