Wpis z mikrobloga

@ashmedai: na razie nic nie wykrył, a skanował apki serwisowe i userskie.
Teraz cisne z AVG, ktore zawsze polecał mi moj mega kumaty, znajomy informatyk.
Jak masz jakąś rade, to chetnie wyslucham :)
Na razie #!$%@?ące pow. sie wylaczyly, od razu po przeskanowaniu ( free version of coz) AVG wykryl 1 blad, ktory ponoć naprawil, jak wszedlem w pow. to #!$%@? zniknely :) Zobaczymy co bd dalej
@ashmedai: rozumiem, ze total wirus total z AVG sie kloci tak jak 2 antywiry na kompie? Przynajmniej tak mnie uczono w szkole, ktory lepiej #!$%@?? Z AVG na kompie bylem zadowolony, + tutaj wykryl 1 blad, total zadnego, no i od razu zainstalowal sie tez AVG, za moja zgoda, internetowy.
@grondir: Total to nie jest antywirus, to program, który skanuje hash apek i porównuje z bazą na virustotal.com
Please note that virustotal for Android does not provide real-time protection and, so, is no substitute for any antivirus product, just a second opinion regarding your apps.
@D-Skittle-Coder: informatyka to dla mnie czarna magia, ale popup to wyskakujace okienko, wiec napisalem, ze nie mam nic takiego, tylko w pow. oprocz waznych dla mnie spamowali mi #!$%@? jakimis typu : zarabiaj na akcjach z orlen, i to w dziesiątkach, co bylo #!$%@?ące, na przegladarce tylko pare razy itd.
Ale teraz juz wzzystko git