Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #rakcontent #polska ludzie którzy tankują i zostawiaj auto przy dystrybutorze a następnie idą do kasy i zamawiają kawę hotdoga sraja i blokują dystrybutory to naprawdę pieprzeni egoiści… powinien być jakiś timer, który się wydłuża proporcjonalnie do kolejek, a jak się go przekroczy to jak bilet parkingowy ale z naliczaniem sekundowym
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anhydryt: Ja mam hybrydę (gaz+benzyna) i robie tak ze tankuje gaz a później benzynę i dopiero po hotdoga kawę i lanie zrobić. Ci którzy podjeżdżają pod gaz jeszcze bardziej w-------i bo nikogo nie widzieli pod dystrybutorem a gaz wciąż zablokowany xD
  • Odpowiedz
@anhydryt: Zostało mnie to z czasów gdy na Orlenie żeby wklepać numery auta na fakturze to auto musiało stać przy dystrybutorze i sprawdzali na kamerze czy numer auta zgadza się z tym podanym i dopiero wpisywali. Teraz juz bardzo rzadko się spotykam ze sprawdzają numery.
  • Odpowiedz
@anhydryt: ja kiedyś tirem tak podjechałem do przodu żeby niby nie blokować dystrybutora to taka panika wybuchła w budynku że niby chciałem im ukraść paliwo. I zamknęli wszystkie dystrybutory aż ja nie zapłaciłem. Więc już tak nie robię bo znowu będzie zamieszanie i tłumaczenie
  • Odpowiedz
Tankując na flotę nie ma innej opcji przed akceptacją płatności kartą flotową sprzedawca potwierdza na ekranie nr rejestracyjny z kamery inaczej nie dokończy transakcji
  • Odpowiedz