Wpis z mikrobloga

@hipokryzjawkutos: To, że dla załogi AHS większym zagrożeniem jest potknięcie się w klapkach niż dostanie Javelinem, a hełm i dobre buty mogą zmniejszyć ryzyko wynikające z tego. Wprowadzenie twardych hełmów w US Army znacznie ograniczyło śmierci spowodowane wypadkami w trakcie IIwś, bo żołnierze po przywaleniu głową w coś nie umierali od razu xd
  • Odpowiedz
@Dakkar wydaje mi się, że problem leży w umiejscowieniu drugiego podajnika, zmagazynowaniem ładunku miotającego, żeby można było go automatycznie pobierać, prawdopodobnie w zależności od odległości strzelania jest inny ładunek miotający co dokłada kłopotów z magazynowaniem i pobieraniem odpowiedniego ładunku
  • Odpowiedz
być może jest jakiś powód którego nie znam, ale wydaje mi się że nie ma, i mógłby strzelać jeszcze szybciej gdyby od razu łapał za kolejny pocisk a nie siadał na pół sekundy i patrzył się jak działo strzela..


@Frygus96: Powód jest taki, żeby nie p---------o go rzeczone działo jak odskakuje przy strzale xD Ten guzik który naciska jest tylko i wyłącznie po to żeby upewnić się, że ładowniczy się
  • Odpowiedz
@hipokryzjawkutos za to jak ci choćby taki ładunek spadnie na nogę bo masz spocone zmęczone ręce to jednak bym wolał mieć te buty niż klapeczki, poza tym Jewelin? Wiesz że takie AHS to stoją tak minimum kilkanaście kilometrów od linii starcia (o ile można coś takiego tam określić bo o to ciezko
  • Odpowiedz
@hipokryzjawkutos no tak, oczywiście ty masz doskonale pojęcie, wykopek walczący ewidentnie xdd
Ale serio chciałbyś żeby ci kilkudziesięcio kilogramowy pocisk zmiażdżył stopę? I chyba myślisz to z okrętem podwodnym skoro piszesz że siedzą tam kiła miesięcy bez przerwy
  • Odpowiedz
@hipokryzjawkutos już bym wolał tam w samych gaciach i wysokich butach (albo przynajmniej w jakichś takich niskich ale roboczych jak nieraz budowlańcy mają z czubkami metalowymi) niż w klapkach, komfort termiczny w miarę podobny, ale jakoś bym się bezpieczniej czuł jakby mi się noga w klapki nie ślizgała, choć muszę ci przyznać że klapki są mega wygodne i sam w klapkach nieraz kosze wykaszarką czy tnę piłą, tak tam jednak wolałbym
  • Odpowiedz
@Sonic233_: no i c--j mnie obchodzi co byś wolał xd masz pokaz jak to wygląda w rzeczywistości, gościu jedziesz w pancernej puszce, nic Ci sie nie stanie poki nie w-------z w mine albo dostaniesz z altylerii, serio klapki nic nie zmienią ale dobra elo xd
  • Odpowiedz