Wpis z mikrobloga

Właśnie kupiłem cztery opakowania Bupropion neuraxpharm, po 75 PLN za paczkę. W aptece Gemini na 1 maja w Opolu jest jeszcze 19 opakowań. To serio #!$%@?, że nie ma żadnej opcji wysyłki, ani przesunięcia między aptekami, tylko trzeba się stawić osobiście oO
Rzut welboxu na hurtownie w drugiej połowie sierpnia, o ile producent znów nagle nie przedłuży.
Ech lipa niezła z tym.

#depresja #zaburzeniaosobowosci #bupropion #leki #farmakologia
  • 5
@Turkotka:
Lepiej, bardzo na plus, chociaż nie wiem, czy należy oceniać te dwa leki, skoro działają na inne neuroprzekaźniki (no niby noradrenalina jest tu wspólnym punktem, ale całkiem inaczej działa w wypadku każdego leku).

Po wenli właściwie to nie wiem czy było coś więcej niż odebranie mi libido i pewne zobojętnienie i nic takiego nie zmieniało się do dawki 300mg. Potem schodziłem z szamanem. Powoli i dziwne, że gdy schodziłem to
@Lecerdian: Dziękuję za tak rozbudowaną odpowiedź.

No właśnie pregabalina, lek który na prawdę wielu osobom pomaga. Ja ostatnie pół roku byłem tylko na pregabalinie i było ok tylko przy dawcę 450 miałem krwawienia z nosa i po zejściu z takiej dawki złe samopoczucie wróciło i znowu robię podejście do antydepresantu. Wenla na razie na plus że zmniejsza apetyt i odrobinę więcej energii ale i tak nie wyobrażam sobie nie wziąć wieczorem
@Turkotka
Wiesz co, sam właściwie trafiłem na wykop, ponieważ szukałem informacji z piereszej ręki o antydepresantach, heh.

Różnie bywa, może tobie przypasuje wenla, albo właśnie jakaś konkretna dawka. Rozmawiałem z jednym Mirkiem, to też wspominał o tym, że różne dawki, bardzo różnie na niego działały. Trzeba się obserwować.

Mnie najbardziej denerwowało to libido i to, że w zasadzie nic się nie zmieniło. Chociaż też wtedy dopiero zabierałem się za ogarnięcie życie, które