Wpis z mikrobloga

wtf xD

Buspas na Jagodnie zlikwidowany.

W środę (6 lipca) na ul. Buforowej pojawili się pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, którzy przystąpili do usuwania oznakowania poziomego jednego z buspasów. Podjęte działania mają zmniejszyć korki samochodowe, tworzące się w tym rejonie.

sos:
https://miejscawewroclawiu.pl/buspas-na-jagodnie-zlikwidowany/?fbclid=IwAR3slgyxNQs74hj0PVIBfXcOBUp7jc1_NS14alBNF_DRk09v61j9DveU8Tc

#wroclaw #mpkwroclaw
Pobierz mroz3 - wtf xD

Buspas na Jagodnie zlikwidowany. 

W środę (6 lipca) na ul. Bufor...
źródło: comment_1657181212jbr4uaFvw0DFqJmcXGTqq7.jpg
  • 37
@Ogau Zależy jak bardzo AWW będzie stało i jak będą stały prawoskrety w Tarnogajska i Bardzka bo może być niezły cyrk wtedy.

Generalnie i tak ma być tam w końcu Buspas który też namiesza XD
@mroz3: nie dość że glapa stupki podnosi i wszyscy płacą więcej to jeszcze autobus będzie stać w korku xD i pomyśleć czego to miasto nie obiecywało ludziom, którzy kupili kupili tam ekskluzywne mieszkania po 11k w stanie deweloperskim plus stówka na wykończenie xD. Mam czasami nieprzyjemność być na tych osiedlach tam i to jest katastrofa jak to tam upchnęli. Zostaje tylko rowerem wyjechać.
@papaj_21_37: Gdzie tam były mieszkania po 11 k za stan developerski? Ja rozumiem, że przesadzamy ale bez jaj. Do 10 k dochodziło, ale 11 to tam nie kojarzę.

Rowerem jest jeszcze sensownie dopóki się przejazd nie zamknie na 30 minut.

@Ogau: Dużo zmieni to co się będzie działo po oddaniu AWW. Dużo zmieni WOW. Bez ogarnięcia porządnie cykli świateł to może się okazać, że wyjazd z Jagodna będzie łatwiejszy niż
@Darth_Gohan: przecież jagodno było rysowane jako "prestiżowe" osiedle/a bo w sumie to też Iwiny itd. Teraz widzę wykończone chodzą po 9,5-12, ale to wtórny. Mogłem przesadzić, ale poniżej 9k na pewno było ciężko. To już psie pole lepsze, komuniści jak budowali tak budowali ale przestrzeni więcej.
@papaj_21_37: Ono nigdy nie było prestiżowe. Natomiast jak Sutryk obiecał tramwaj to ceny poszly tam lekko w górę. Potem szły w górę jak cała reszta rynku. To przez dłuższy czas było najtańsze osiedle po tej stronie miasta więc z tym prestiżem to bym raczej się wstrzymywał.

Fakt część ludzi tak probuje sprzedawać to miejsce ale bez jaj.

Co do tego czy Psie Pole lepsze. Zależy o którym miejscu dokładnie rozmawiamy. Wielka
@Darth_Gohan: miałem na myśli ogólny zarys osiedli i planowania przestrzennego. Jagodno to jedno wielkie osiedle zbudowane dookoła jedynej w sumie drogi i żeby się wydostać masz do wyboru centrum z wąskim gardłem w postaci ronda, wiaduktu i teraz jeszcze przejazdu albo drugie rondo którym w sumie dojedziesz do nikąd, bo w jedną stronę Siechnice a w drugą partynice gdzie jest w sumie nasrane tak samo jak na Jagodnie. Pomijam już absolutnie
@papaj_21_37 Jak najbardziej teraz rozumiem. Psie Pole to niektórzy traktują według starego myślenia jako dzielnice, a nie właśnie teren prawidłowy.

Psiak też się pozmieniał bo bloki na Litewskiej się chociażby pojawiły, ale fakt to nie jest taka zmiana jak to co zaserwowano nam na Jagodnie. Obecnie to jest zupełnie inna bajka.

Z psiaka też masz jeden wyjazd tylko, że ten wyjazd ma jednak trochę więcej pasów i nie jest przedzielony szlabanem na
@Darth_Gohan: przynajmniej wiadomo, żeś wrocławiak a nie jakiś przebieraniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A psie pole nie jest prestiżowe i nawet się nie rysowało ale jagodno imho marketing taki sobie robiło (co nie znaczy że jest prestiżowe). Kupując mieszkanie robiłem research i różne oferty widziałem i to mi się rzuciło w oczy. A to że to gówno na kołach, tak jak całe partynice i to co pobudowali
W stylu zsypy które dalej są uzywane i są źródłem robactwa


@Darth_Gohan: zsypów nie ma odkąd trzeba śmieci segregować, ile to juz będzie, z 8 lat? Na wielu osiedlach tam gdzie stały kontenery sa butiki lub jakieś usługi.

brak miejsc parkingowych


@Darth_Gohan: na osiedlu Krzywoustego i Sobieskiego powiedziałbym że miejsc jest od groma, nie spotkałem się aby był problem z zaparkowaniem pod samym blokiem.
@Wychwalany Zsypy dalej istnieją. Nie pisałbym gdybym nie wiedział że takie coś dalej istnieje. Centrum miasta, spółdzielnia metalowiec, okolice Sky Tower.

Ludzie jako debile traktują zsypy jako miejsce na zmieszanie. Dziadki dalej wrzucają co popadnie.

Psie Pole to dosyć duży teren. W okolicach Litewskiej która też jest psiakiem zaparkować było ciężko jak jeździłem do dziewczyny. Ostatnio jak byłem u znajomych też chwilę dłuższą szukałem miejsca. Natomiast fakt takiej tragedii jak na Jagodnie