Wpis z mikrobloga

@nocny-mirek gówno nie prawko ( ͡º ͜ʖ͡º) agencja oferuje dojazd, z reguły jak masz prawko to robią z ciebie darmowego kierowcę

@Mariusz_Drugi niektóre agencje się godzą na małe zwierzaki, ale to rzadkość, przy króliku wątpię że był by problem, warto zapytać. Mieszkalem z ludźmi którzy mieli psy, koty, papugi a nawet węża czy #!$%@? szynszyle, I nie było żadnego problemu jak wcześniej było wszystko ustalone ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@v1lk: no dopóki mieszkasz na agencyjnym to ci zapewnią dojazd, ale jak ci coś nie pasuje i pyskujesz to zostaniesz bez transportu, pracy i mieszkania. Deal życia xD Życie z własnym autem i mieszkaniem to życie jak normalny człowiek, nawet w gównianej pracy. Dojazd do centrów logistycznych bez auta to często 1h+ komunikacją albo 10km rowerem przez cały rok, bo wynajęcie pokoju gdzieś bliżej często graniczy z cudem.
@geuze jak pyskujesz? Przeciez jedziesz do pracy, robisz swoje I na lokacje, z biurem praktycznie się nie rozmawia poza planingiem który wysyłają czy nadgodzinami ()

Przeprowadzić się na wynajęte studio, pokój i rower lub autobus to norma, tylko głupcy siedzą na stałe na agencyjnych lokacjach, lub ludzie którzy są tu tylko po pieniądze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jak pyskujesz? Przeciez jedziesz do pracy, robisz swoje I na lokacje, z biurem praktycznie się nie rozmawia poza planingiem


@v1lk: no nie zawsze tak kolorowo to wygląda xD
@geuze nie spotkałem się z tym nie kolorowym, chodziłem do pracy, nie brałem zwolnień chorobowych i na urlop jeździłem z 3 miesięcznym wyprzedzeniem które zaweze zgłosiłem w planingu ()
@Mariusz_Drugi @nocny-mirek: > Zapomnij o króliku w pokoju współdzielonym na 3 osoby oferowanym przez agencje.

Z tym się zgodzę. Nie spotkałem się, aby ktokolwiek mieszkający na mieszkaniu agencyjnym za jej wiedzą miał jakiekolwiek zwierzę.

Bez prawka jesteś skazany na agencje i mieszkanie z bandą degeneratów. Mnie kiedyś kilka miesięcy takiego życia doprowadziło do depresji. Nie polecam.


To akurat w mojej opinii bzdura. Mieszkam prywatnie, nie posiadam auta i nie mam żadnego
gówno nie prawko ( ͡º ͜ʖ͡º) agencja oferuje dojazd, z reguły jak masz prawko to robią z ciebie darmowego kierowcę


@v1lk: Jeżeli mieszka prywatnie to nie ma obowiązku mu oferować transportu. Zależy od agencji.


przy króliku wątpię że był by problem, warto zapytać.


@v1lk: @Mariusz_Drugi: Też zależy od wielkości pokoju. Królik powinien miec klatkę co najmniej 80x40. W niektórych pokojach agencyjnych zajmowałaby pół pokoju.