Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mirki z #lodz, poszukuję dobrego fizjoterapeuty, który powie mi, co mam #!$%@? i jak to naprawić. Ćwiczę, dbam o siebie a czasami jak mnie coś zacznie napieprzać w plecach to nie wiem co mam że sobą zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) niektóre rzeczy wiem, że są do poprawienia i też chciałabym to skonsultować, żeby trzymać się jednego planu naprawy swojego starego ciała xD #fizjoterapia
  • 13
@jestepampukie: Starośc, #!$%@?, Starość...

A tak serio to nawet możesz sobie robić krzywdę ćwiczeniami sama o tym nie wiedząc jeśli nie wykonujesz ich poprawnie, jak już najdziesz co Ci sie psuje to montuj tytanowe zamienniki i weź sobie trening z instruktorem jesli może to być wynikiem błłędów na siłowni
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leniek: właśnie mam trochę podejrzenie, że to brak ćwiczeń siłowych może mi szkodzić - mogę mieć za słabe mięśnie pleców. To samo zasugerował mi trener personalny, u którego byłam niedawno, ale wolałabym to potwierdzić. Do tego siedzący tryb życia doprowadził, że mam słabą mobilność bioder, to wiem na 100%, ale robiąc sama rozeznanie, to widzę sprzeczne informacje, więc też chcę zasięgnąć opinii specjalisty.