Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czy to dobre miejsce na tego typu wyznania ale spróbuję. W marcu poznałam fajnego chłopaka. Spodobało mi się w nim to że był wysoki, pewny siebie i szarmancki. Chodziliśmy ze sobą praktycznie już po drugim spotkaniu. Można powiedzieć że szybko się zakochałam i on tak samo. Problem z tym że po pewnym czasie zaczęłam dostrzegać w nim spore wady. On po prostu jest strasznie chudy. Zazwyczaj chodził w bluzie więc ciężko było to ocenić ale jak zrobiło się ciepło i zakłada t-shirt to wygląda jak kościotrup. Nie zrozumcie mnie źle, nadal mi się podoba i go kocham ale trochę ta jego chudość mnie odrzuca. Nawet moja mama i koleżanki to stwierdziły (nie tak bezpośrednio ale padały komentarze w stylu że powinnam go lepiej karmić). Nie wiem czy powinnam mu powiedzieć żeby coś z tym spróbował zrobić czy udawać że wszystko jest ok? Z jednej strony nie wyobrażam sobie go zostawić ale z drugiej strony boje się że mnie przestanie pociągać.

#rozowepaski #zwiazki #wyznanie #milosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c41f409ecbc141b2f2bd17
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach