Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #wlasnafirma

Siemka wynajmuję magazyn i jest tu paskudna podłoga ;) pomyślałem, żeby odmalować ją jakąś farbą do betonu / podłóg...

Odkurzyć / umyć / odkurzyć / umyć... wziąć wałek i pomalować.

Pytanie tylko czy taka farba to się utrzyma jak tu będę jeździć wózkiem itd. czy po tygodniu będzie pokruszona? poniszczona? znacie się może / malowaliście czymś takim? Np. https://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/malowanie/emalie/do-betonu.html

Nikt mi za to nie zwróci, ani kasy, ani czasu, ani nic, więc jedynie dla siebie chciałbym trochę podnieść standard bo mam tu też sklep stacjonarny ;)
  • 8
@Wychwalany: tzn. docelowo będą jeździć paleciaki (jak się odbije od dna;P) ale teraz jeżdżą plastiki (takie wózki cargo kurierskie).

Podłoga nie musi być piękna, ale ta co jest to czas PRL'u chyba nigdy nie malowana i pomyślałem, że może to jest jakaś opcja aby to zrobić nieco lepiej wyglądające. Później jednak przyszło mi na myśl, że zaraz to się może porysować / odpryskiwać i będzie gorzej niż jest;)
@jakubz: paleciaki tez maja rozne kółka. sa takie na zewnatrz i takie do wewnatrz. hale produkcyjne, magazynowe maja rozne podłogi i do nich sa dopasowane kolka. Do wozkow kurierskich tez znajdziesz gumowe, silikonowe i wiele innych
@Wychwalany: tak, ale właśnie wydaje się to trochę za drogie / skomplikowane. Myślałem, że sobie to machnę w jakąś sobotę ;) ale widzę, ze to chyba byłoby coś większego... może za rok ;)