Wpis z mikrobloga

@inshallah: jak zrozumiesz, że gdzieś tak ze 30% społeczeństwa prosto z mediów odbiera rozkazy o czym mają rozmawiać i jakie mają mieć zdanie, to to zjawisko przestanie Cię dziwić.

Usłyszeli, że mają nienawidzić broni i broniarzy w telewizji, to nienawidzą.

Ogromna większość ludzi nie ma własnej opinii o broni i dostępie do niej, bo nie ma skąd jej mieć. Powtarza wyuczone z mediów formułki.
xD no przyszedłeś narzekać na jakość dyskusji to ci mówię, że zamiast to robić napisałbyś coś mądrego w temacie podnosząc ten poziom xD


@iAmTS: dyskusje na temat dostępu do broni palnej przypominają te na temat aborcji. Każdy kto ma wyrobione jakiś zdanie na ten temat traktuje druga stronę jak kompletnych imbecyli i nie zastanawia się nad argumentami drugiej strony.

Nie rozumiem jakich mądrości ode mnie oczekujesz xd
Uwielbiam te dyskusję, nikt tam nie dochodzi do żadnych wniosków, czy kompromisów. Odklejeni antybroniowcy kłócą się z tak samo oderwanymi od rzeczywistości zwolennikami braku jakichkolwiek restrykcji.


@inshallah: przyszedłeś, oceniłeś, sam nic nie wniosłeś i fajnie xD Nie chodzi mi o to, żeby bronić tych dyskusji - ja na przykład staram się wnieść do nich wartość i coś w nich zmienić niż uprawiać takie puste #!$%@? jak ty teraz xD
przyszedłeś, oceniłeś, sam nic nie wniosłeś i fajnie xD Nie chodzi mi o to, żeby bronić tych dyskusji - ja na przykład staram się wnieść do nich wartość i coś w nich zmienić niż uprawiać takie puste #!$%@? jak ty teraz xD


@iAmTS: czasami z rozpędu się w nich udzielam, ale ostatecznie stwierdzam, że te dyskusję do niczego nie prowadzą. Naprawdę wolę promować strzelectwo w realu, zabrać znajomych na strzelnice, zapoznać
@inshallah: podjrzewam, ze dlatego twój głos byłby wartościowy właśnie z tego powodu.

No ale też rozumiem frustrację. Chociaż to tylko strzelaniny i prawo w usa, nic ważnego dla nas, hobby takie o tym gadać. Ani to nie wpływa na nas, ani nic nie możemy.
Skrytykowałeś obie strony i nie przedstawiłeś swojego pomysłu, aleś Ty mądry


@Aokx: nie wiem czy siedzisz w temacie na prawdę, czy interesujesz się nim tylko w przypadku jak staje się on medialny?

Wytłumacz mi proszę w jakim celu, po każdej strzelaninie na drugim końcu świata miałbym na wykopie przedstawiać moje (wymyślone, niesprecyzowane, niemożliwe do zrealizowania) sposoby na rozwiązanie problemu strzelanin w USA, którego nawet nie jestem mieszkańcem?
@inshallah: Miałem właśnie pisać dosłownie to samo w odpowiedzi do wpisu jednego neuropka. Byle gówno dziś musi być upolitycznione. Już największe szurie konserw nie odbierały mi chęci siedzenia na tym portalu tak jak ta banda politycznych wykolejeńców. Człowiek wchodzi na tag poczytać wpisy to musi zawsze wpaść na polityczne gówno serwowane głównie przez Neuropę (konserwy nie są aż tak aktywne). Tag o wojnie na Ukrainie - neuropki organizują orgię bo stary