Wpis z mikrobloga

Czy 2700 z mediami za #wynajem mieszkania #katowice koło parku Kościuszki to ok cena? 3 pokoje, ok. 50 metrów, w miarę wysoki standard, ale za to tragedia z parkowaniem, mieszkanie na parterze, 15 minut pieszo od najbliższego marketu, do tego blok z zewnątrz w średnim stanie.

Oferta od dobrego znajomego, więc zaufany wynajmujący to zawsze na plus, ale cena wydaje mi się nieco wysoka względem niewiele mniejszych mieszkań które oglądałem gdzie np. miałem miejsce w garażu podziemnym i lepszą lokalizację.
Co sądzicie?
  • 25
@sylw1905: czynsz to opłata dla spółdzielni, czyli 1000 zł to cena za wynajem. Liczy się wynajem + czynsz + media. Stąd nie do końca z opem zrozumieliśmy.

To płacisz śmiesznie mało, jak to się komuś opłaca to nie wiem. Z ciekawości, jaki standard?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nama: masz rację, trochę to uprościlem. Standard ocenił bym na normalny. Mieszkanie jest bardzo zadbane i czyste, lecz nie ma na przykład zmywarki. Takie standardowe wyposażenie posiada.
@Jurix: Z tym 15min do marketu z ul. Pięknej to chyba przesada, zaraz obok jest nowy Kaufland. Co do parkingu to jest tam kilka zatoczek parkingowych przy ulicy, jest też parking przy kościele no i na upartego ten przy Kauflandzie. Co do cen to nie znam aktualnych realiów. A miejscówka o tyle fajna że mieszkasz obok parku Kościuszki, to jedno z lepszych miejsc na spacery w tym mieście
@czlowiekboruta: 12 minut pokazuje google maps do tego Kaufa. O złym parkowaniu wiem od właściciela, do parkingu przy kościele jest ok. 500m. Tal, wiem że zoomer wybrzydza. Z jednej strony nie chce mi się szukać dalej po olx'ach i użerać się z januszami, z drugiej po prostu stać mnie na lepsze warunki, dlaczego mam sobie życie uprzykrzać.