Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA AKTORSKA - EDYCJA 1!

Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial
WYNIKI: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lB5Mibb9dIyMa8kJXzzA8USzFSlc-fV-DJB8bYbM-7w/

Zasady: Tym razem ocenimy żyjących aktorów. W ankietach głosujemy na najlepszego naszym zdaniem aktora, uwzględniając całokształt jego kariery. Z każdej grupy do fazy pucharowej przechodzi dwójka aktorów z najwyższym wynikiem. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny.

GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH!

Podoba Ci się co robię? Postaw mi kawę (buycoffee.to/mateusz). Pamiętajcie o plusiku dla zasięgu! Dziękuję! Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale #filmy
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA AKTORSKA - EDYCJA 1!

Tag do obserwacji lub czarno...

źródło: comment_1657000863AQtth455qvMlS8BrswWiEs.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek: No niestety, nie liczy się jedna rola ale cały dorobek. Swoją drogą pamiętam, jak wypuścili pierwszego nowego Bourne'a - moja pierwsza reakcja na info o obsadzie była "co? ten szczyl ma być Bournem?" :) A jednak dał radę i w sumie wpisał się ładnie w tę rolę.

Co nie zmienia faktu, że do Di Caprio nie ma startu.
  • Odpowiedz
Dla mnie najlepsza rola Damona była w filmie Marsjanin - no ale, jeden rabin powie tak, a inny powie nie


@zwyklyczlek: Był dobry, choć mam wrażenie że na ocenę gry aktorskiej spory wpływ miał hype wokół samego filmu, który był bardzo fajny :) IMHO jednak lepszy był właśnie w "Infiltracji". Zresztą w "Elysium" też był niezły (choć film taki se)
  • Odpowiedz
@enron: dla mnie największe wrażenie zrobiło w Marsjaninie to oddanie odległości, osamotnienia, bycie takim rozbitkiem w kosmosie bez szansy na powrót - a że akurat tam zagrał Damon to został w pamięci - a że zagrał bezbłędnie moim zdaniem to już rzecz gustu, Infiltracje dawno oglądałem ale to raczej jeden z klasyków
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek: no tak jak mówię, sam scenariusz sporo tutaj pomógł i przez to lepiej się odbierało rolę. Poza tym to był w zasadzie monodram, a w nich dobrzy (nawet niekoniecznie wybitni) aktorzy wypadają bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
serio twoim zdaniem Matt Damon - może konkurować z Jackiem Nicholsonem, Anthony Hopkinsem, Tomem Hanksem Di Caprio??? IKS #!$%@? DE


@zwyklyczlek: Z Hopkinsem nikt nie może konkurować.
Ale Damon fajnie zagrał w tych dwóch filmach przyrodniczych - jeden był o kukurydzy, a drugi o ziemniakach.
  • Odpowiedz