Wpis z mikrobloga

czuje dziwną satysfakcję jak patrzę na FB dziewczyn które za 500zł robiły cuda w swoim prime time a teraz to przykładne matki i żony xD
#!$%@? jak kisnę z tych typów, i najlepsze jest to, że każdy z nich jest dużo przystojniejszy niż ja
money is helluva drug
#przegryw #blackpill #seks #zwiazki #divyzwykopem #p0lka #bekazrozowychpaskow #randkujzwykopem
Pobierz
źródło: comment_1656964950dTOXXTejVBTtNv5KJ4IKAq.jpg
  • 9
@NadmiarNiedoboru: Heh. U mnie na osiedlu mieszka taka lambadziara, która co weekend spędzała na dyskotece. W końcu wpadła, sama nawet nie wiedziała z kim. Urodziła dziecko, syna, ojciec nie znany. Matka jej powiedziała, że jak ma jedno dziecko, to bez kłopotu powinna znaleźć sobie faceta. To jej odpowiedziała, że ona woli zabawę i dyskoteki niż zostać żoną. Lata jednak upłynęły, lambadziara przekroczyła już 30-tkę, to końcu postanowiła się ustatkować. Ostatnio widzę
@Marcin840: on nic nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wejście w związek małżeński z takim wycieruchem, bo okłamała to jest moralnie czyn prawie tak plugawy jak morderstwo.


@swiety_spokoj: jest spora szansa, że właśnie tak jest.

To trochę tak jak z tym wykresem z otomoto, gdzie stosunek kkm do lat samochodu ma załamanie po przekroczeniu 200kkm i się prostuje.

Natomiast @Marcin840 nie równałbym oszustwa do morderstwa. Po
@stilewski: hehe. Ciekawe byłoby z tym przebiegiem. Teraz to różowe mogą operacyjnie odtworzyć sobie błonę dziewicą. Znajdą jakiegoś bogatego frajera, a facet myśli że mu się trafiła dziewica. To tak jakby kupił "nowy" samochód w który w rzeczywistości ma ponad 200 tyś. km przebiegu.
@NadmiarNiedoboru: miałem kumpelę z którą poznałem się na rave, miała za sobą aborcję, picie, palenie, ćpanie, trójkąty, trzech chłopaków każdy na inny dzień tygodnia tego typu klimaty. Jak już zbliżała się 30 to ogarnęła sobie spokojnego chłopaka z innego miasta.