Wpis z mikrobloga

Znajoma spod tagu #lewackalogika jest oburzona moją postawą, ponieważ otwarcie pogardzam białymi inaczej którzy przyjeżdzają do zachodniej Europy siedzieć na socjalu.

Uświadomiłem ją, że jestem tak naprawdę tolerancyjny bo większością ludzi którzy są NEET bądź korzystają z zasiłków socjalnych gardzę tak samo - bez uprzedzeń względem koloru skory i narodowości. Biały Sebastian Polak jest przeze mnie tak samo pogardzany jak hebanowy Mokebe z Kongo, jeżeli korzystają z zasiłków. (jednocześnie tak samo szanuje CTO Sebastiana Polaka jak CTO Mokebe z Kongo)

Czy pogardzanie wszystkimi po równo czyni mnie osobą tolerancyjną?
#przegryw #neuropa #filozofia #prawackalogika
  • 11
  • Odpowiedz
@ytho: tolerancyjną nie, bo tolerancja nie polega na pogardzaniu, ale raczej czyni konsekwentnym i w podejściu równym wobec wszystkich
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: zwłaszcza jak co miesiąc płacisz gruby zus a jedyne co z tego masz to zadowolonych beneficjentów systemu bo na kasę prędzej umrzesz nic coś ci załatwią. Niech ci wszyscy netowcy/madki 24/7 10 lat macierzyński i inne tałatajstwo pożyja w swiecie w którym każdemu sie nie chce
  • Odpowiedz
@ytho: nie zabiera tylko dobrowolnie płacisz, wyżebrali to mają i wydają, a to jaki kit dajesz sobie w zamian wciskać to już Twój wybór

Żeby nie było, też mi się nie podobają zasady na jakich funkcjonuje system, ale taka jest prawda: nie musisz im niczego płacić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: Tzn. czego nie doceniam? Tego, że drugi rok prowadzenia biznesu nie lecę na wakacje bo póki co się nie spina a moi pracownicy i pewnie parę rodzin z podatków które płacę też latają? xD I okej już powoli wychodzę na prostą i powinno być coraz lepiej, ale to jakie to jest ryzyko i ilość pracy z której nie dostaję nic bo parę gęb którym się mniej chce trzeba wyżywić. Mógłbym
  • Odpowiedz